fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L98

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Kenzo Flower By Kenzo

Perfumy Kenzo - Flower By Kenzo

Kenzo - Flower By Kenzo

369,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Kenzo to francuski dom mody założony na początku lat siedemdziesiątych w Paryżu. Założyciel marki Kenzo Takada po pewnym czasie prócz projektów odzieżowych zajął się współtworzeniem perfum. W wyniku intensywnej pracy zaprezentował światu linie perfum Kenzo Perfums. Wśród zapachów znalazł się również wysublimowany i minimalistyczny zapach Flower by Kenzo. Flakonik rozpoznawalny na całym świecie ukrywa zmysłowe i pudrowe nuty potrafiące oczarować najbardziej wymagające zmysły.
 

Szlachetny kwiat wśród perfum - Flower By Kenzo

 
Perfumy Flower by Kenzo można zaliczyć do kategorii zapachów pudrowych, kwiatowych, lekko słodkich, żywych i zmysłowych. Perfumy świetnie sprawdzają się podczas dnia, ale i stanowią ciekawą propozycję na wieczorne wyjścia i spotkania. Zapach w połączeniu z ciepłem skóry oddaje swoje ukryte, delikatne i harmonijne wonie. Kompozycja pozostawia na ciele długotrwały zapach, pozwalający cieszyć się długo tą wyjątkową esencją. W pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu wyczuwalne jest ciekawe połączenie surowego aromatu głogu mandarynki i kwaśnej porzeczki. Owocom towarzyszy także domieszka kwiatu róży. Flower by Kenzo odkrywa też przed nami akordy pudrowe, do których należą otulające aromaty białego piżma i słodkiej wanilii. Zdecydowaną woń perfumom dodają przydymione zapachy kadzideł, w tym opoponaxu, czyli słodkiej mirry. Dzięki tym połączeniom kwintesencją zapachu jest akcent pudrowo-orientalny przełamany odpowiednią dozą wonią kwiatów i owoców.
 
Zarówno projekty perfum, jak i odzieży marki Kenzo, łączą w sobie wielokulturowość oraz oryginalność i uniwersalność. Zapachy Kenzo zostały docenione na całym świecie, ponieważ charakteryzują się wyjątkowymi kompozycjami i najlepszymi składnikami. Flower by Kenzo urzekają i na długo pozostają nie tylko w pamięci, ale przede wszystkim na kobiecej skórze.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L98

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top