fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L80

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

Katy Perry – Killer Queen

Perfumy Katy Perry – Killer Queen

Katy Perry – Killer Queen

313,65 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Baw się swoją kobiecością, seksapilem i urokiem osobistym – dokładnie tak, jak to robi Katy Perry w swych niepowtarzalnych perfumach Killer Queen. Postaw na orzeźwiające połączenie nut kwiatowych, owocowych oraz gourmand, które przeniosą Cię w klimat letniej beztroski i wszechogarniającej radości. Pierwszy powiew lekkości otuli ciało esencją śliwki, bergamotki i owoców leśnych, które powoli przejdą w sensualną harmonię akordów jaśminu wielkolistnego, plumerii i celozji. Uwodzicielskie uderzenie zapewni wyrafinowana mieszanka słodkiej praliny, drewna kaszmirowego i niezwykle kobiecej paczuli.
 

Perfumy Katy Perry Killer Queen

 
Królowa życia, emocji i zapachów – Ty też nią możesz być już dziś! Katy Perry, amerykańska wokalistka i kompozytorka, od lat zaskakuje nas ciekawymi, nieoczywistymi rozwiązaniami zarówno muzycznymi, jak i zapachowymi, które łączy jedno – gwarancja spektakularnego sukcesu. Przykładem tego jest woda perfumowana Katy Perry Killer Queen, która już od pierwszych kropel uzależnia nas od siebie. Perfumy dostępne są na rynku od 2013 roku jako dzieło Laurenta Le Guerneca, który zachęca Cię do tego, byś nie bała się założyć na głowę korony i ruszyła wprost przed siebie, by podbijać i zdobywać świat. Twoją siłą jest zabójcza broń – aromat ciała, wobec którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie.
 
Killer Queen to zapach dla kobiety o duszy buntowniczki – pewnej siebie, odważnej i charyzmatycznej. Kobieta ta pragnie osaczać mężczyzn z każdej możliwej strony – kusić ich zmysły, oczarowywać dusze i przyciągać ich spojrzenia. Subtelna słodycz perfum Katy Perry Killer Queen świetnie łączy się z przyjemną świeżością, co sprawia, że jest to zapach uniwersalny, wybierany zarówno do codziennego użytku, jak również na specjalne, wyjątkowe okazje. Zabójczy charakter perfum Killer Queen podkreślony został oryginalnym flakonikiem w postaci czerwonego kryształu zwieńczonego złotą zakrętką w kształcie korony – Twojego tajemnego talizmanu, który wyniesie Cię na szczyty uwodzenia.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L80

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top