fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L1

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Jimmy Choo EDP

Perfumy Jimmy Choo EDP

Jimmy Choo EDP

390,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Poznaj uwodzicielski, przepełniony blaskiem i słodyczą zapach perfum Jimmy Choo EDP, ukryty w kryształowym, kobiecym flakonie.
 
Nuty zapachowe Jimmy Choo EDP:
  • Nuta głowy: nuty zielone
  • Nuta serca: toffi, orchidea tygrysia
  • Nuta bazowa: paczula
 
Marka została nazwana imieniem jej założyciela Jimmiego Choo i zasłynęła dzięki ręcznie robionym butom. Być może trudno uwierzyć, ale Jimmy Choo wykonał swoje pierwsze buty, mając 11 lat. Firma istnieje od 1994 roku. Perfumy Jimmy Choo EDP pasują do wielu okazji oraz różnych temperamentów. Można nosić je zarówno w dzień, jak i w nocy, podczas wyjść, kolacji, koncertów i wydarzeń kulturalnych. Wybierają go młode kobiety, jak i dojrzałe damy.
 

Jimmy Choo EDP - woda perfumowana

 
Zapach Jimmy Choo oczarowuje słodkością dzięki wyrazistej i przenikliwej nucie toffi. Gamę przełamują aromaty cierpkiej i intensywnej paczuli oraz kwiatowa woń orchidei tygrysiej. Słodycz ożywia, przyciąga dobre emocje i myśli. Paczula ma właściwości oczyszczające, pielęgnuje skórę, ma tajemniczy zapach prosto z natury - ziemisty, gorzkawy, regenerujący. Orchidea tygrysia uzupełnia zapach świeżą, kwiatową wonią. Woda perfumowana Jimmy Choo EDP pachnie orientem. Kompozycja zapachów tworzy flakon Jimmy Choo - perfumy magiczne i zaskakujące swoją długotrwałą, przemieniającą się wonią.
 
Butelka perfum jest elegancko zaprojektowana. Kojarzy się z blaskiem luster, neonów i świateł odbijających się w ciemności nocy. Flakon jest kobiecy, w barwie pudrowego różu z czarną lustrzaną zatyczką chroniącą zapach. Tekstura przypomina masywny kryształ ozdobiony wypustkami. Kobieta jest zmienna, zgodnie z tą zasadą stworzono opakowanie perfum wzorowane na deseniu skóry węża. Zmiana zatacza jednak krąg, a zapach perfum Jimmy Choo uzależnia, chce się wracać do tych wyjątkowych i intrygujących aromatów. Kto nie może pozwolić sobie na akcesoria od tego artysty, może okryć się zapachem od wybitnego projektanta. Jimmy Choo EDP ubierze każdą kobietę.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L1

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top