fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L424

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

Jaguar – Classic Black

Perfumy Jaguar – Classic Black

Jaguar – Classic Black

405,90 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Jaguar jest znaną, brytyjską marką samochodów luksusowych, która z powodzeniem podbiła także rynek perfumeryjny. Ich kompozycje zapachowe cenione są przez mężczyzn, którzy stawiają na oryginalny aromat i szczyptę luksusu, co widoczne jest w kultowym zapachu Jaguar Classic Black. Perfumy te oferują oryginalne połączenie ciepłych, tajemniczych nut Orientu oraz elektryzujących składników fougere. Nuty głowy rozpromieniają świeżym połączeniem mandarynki, pomarańczy oraz zielonego jabłka. Serce kokietuje nutką wibrującego kardamonu, czarnej herbaty, geranium oraz gałki muszkatołowej. Na deser otrzymujemy intensywny aromat nut bazy, zintensyfikowany zmysłowością drzewa sandałowego, białego piżma oraz cedru.
 

Perfumy Jaguar Classic Black

 
Jaguar Classic Black to zupełnie nowe podejście do świata męskości, skupiające się wokół jego silnych cech charakteru – charyzmy, pewności siebie, odwagi i przebojowości. Zapach wprowadzony został do sprzedaży w 2009 roku jako projekt Dominique Preyssas, w dość krótkim czasie stając się aromatycznym must have każdego wymagającego mężczyzny. perfumy Jaguar Black Classic to propozycja dla mężczyzny, który pragnie z jednej strony podkreślać swoje zamiłowanie do nowoczesności i ducha młodzieńczej energii, z drugiej natomiast zależy mu na zachowaniu ponadczasowej klasy i elegancji.
 
Perfumy Jaguar Classic Black określić można jako harmonijny balans pomiędzy dziką namiętnością przepełniającą męskie serca, a efektem odurzającej świeżości, dzięki czemu cała kompozycja staje się dzika i nieokiełznana. Perfumy Jaguar polecane są jako dopełnienie stylizacji wieczorowych, wprost idealnych na szalone, nocne imprezy w klubie i romantyczne chwile uniesień we dwoje. Zapach dopełnia niezwykle elegancki flakonik wykonany z czarnego szkła, świetnie skomponowany z elementami chromowanymi na krawędziach buteleczki oraz w designie zakrętki.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L424

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top