fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L121

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss – XX Woman

Perfumy Hugo Boss – XX Woman

Hugo Boss – XX Woman

120,60 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Perfumy marki Hugo Boss cechuje zawsze elegancja, szyk oraz minimalizm. Kompozycje perfum podkreślają naturalny urok, indywidualne podejście do życia oraz gust. Dlatego spośród linii perfum tej marki można wybrać między zapachami mocniejszymi i lżejszymi. Po perfumach Hugo Boss XX Woman możesz spodziewać się 100% dopasowania do typu swojej skóry oraz do pory dnia. Zapach ten charakteryzuje się minimalistyczną, choć zadziorną wonią, która zmienia się wraz z Tobą. Nic dziwnego, że projekty Hugo Boss fascynują zarówno całą rzeszę kobiet, jak i mężczyzn.
 

Hugo Boss XX – kobiecość i elegancja

 
Perfumom Hugo Boss XX Woman trudno się oprzeć, ponieważ ich składniki dopełniają się, aby utworzyć równoważną i czarującą kompozycję. Nuty zapachowe, które można odnaleźć w zapachu od XX Woman to w pierwszym rzędzie akordy owoców tropikalnych, czyli: mandarynki, soczyste pomarańcze i osobliwe, słodkie liczi. W nutach serca można odnaleźć niespotykane połączenie kwiatu róży, śnieżnobiałego jaśminu w akompaniamencie ryżu basmati. Aromat tego wartościowego ryżu ujednolica zapach, wprowadza efekt delikatnie prażonych perfum. Nuty bazowe dodają zapachowi ciepła, wibracji i zmysłowości. Czujemy bowiem na końcu otulające akordy piżmowe i ambrowe, które połączono z orientalnym charakterem drzewa sandałowego. Perfumy Hugo Boss niewątpliwie dodają uroku i rozpieszczają subtelnie zmysły.
 
Kompozycja perfum XX Woman to czarujący i magiczny zapach, który można nosić w dzień, jak i w nocy. Ceniony jest za swoją lekkość i uniwersalność. Perfumy spodobają się Paniom lubiącym klasykę, ale i nieskrępowany powab. Zapach dzięki dodatkowi drzewa sandałowego jest przyjemnie orientalny, nieobciążający i harmonijny. Na każdej skórze będzie eksponował się inaczej, dlatego najlepszym sposobem na poznanie perfum jest wypróbowanie ich na sobie. Tak można przekonać się o ich wyjątkowości i niepowtarzalności.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L121

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top