fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L298

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss – Dark Blue

Perfumy Hugo Boss – Dark Blue

Hugo Boss – Dark Blue

124,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Poznaj tajemniczą, nieco „mroczną” stronę mężczyzny, którego kreuje sam Hugo Boss – niekwestionowana gwiazda światowego, męskiego perfumiarstwa. Perfumy Hugo Boss Dark Blue to zapach, który pozwoli Ci odkryć tę stronę Twojej osobowości, która zachwyca i zniewala kobiece serca. Zapach opracowany został na wyrazistym połączeniu nut orientalnych i przyprawowych – intensywnych, mocnych i niezwykle seksownych. Na początek czeka na nas orzeźwiająca mieszanka cytryny, limonki, pomarańczy oraz imbiru. Idąc dalej, dochodzimy do nut serca, które przepełnia esencja szałwii, cyprysu, kardamonu oraz mahoniu. Do całości brak już tylko słodkich akcentów wanilii, wetywerii, cedru, paczuli oraz benzoesu.
 

Perfumy Hugo Boss Dark Blue

 
Dark Blue Hugo Boss to jeden z tych zapachów, które mocno wpadają w pamięć niemal od pierwszej kropli. Wprowadzone zostały na światowy rynek perfumeryjny w 1999 roku jako dzieło zgranego duetu Alain Astori oraz Beatrice Piquet. Sam producent określa je jako słodkie, ciepłe i zdecydowanie bardziej wyraziste od oryginalnych perfum Hugo Bossa. Dark Blue to propozycja, która powstała z myślą o tych mężczyznach, którzy fascynują kobiety nie tylko swym wyglądem, ale także wyjątkową osobowością – charyzmą, energią, czułością i zmysłowością. Mężczyzna sięgający po perfumy Hugo Boss Dark Blue to prawdziwy zdobywca kobiecych serc, król nocnych imprez i szalonych eskapad ze znajomymi.
 
Perfumy Hugo Boss Dark Blue to zapach, dzięki któremu poczujesz wiatr w żaglach i z energią będziesz realizować kolejne cele w swoim życiu. Jego intensywność i moc najdoskonalszych składników sprawiają, że perfumy te towarzyszyć Ci będą w najważniejszych momentach w Twoim życiu, jak również wieczorową porą podczas szalonej imprezy w klubie. Wspaniałym podkreśleniem niepowtarzalnego charakteru perfum Hugo Bossa jest oryginalny flakonik w kształcie shakera, zaprojektowany specjalnie dla marki przez Petera Schmidta.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L298

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top