fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L463

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Bottled United

Perfumy Hugo Boss - Bottled United

Hugo Boss - Bottled United

370,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Kultowe perfumy Boss Bottled od Hugo Bossa doczekały się niepowtarzalnej edycji limitowanej – przed Tobą perfumy Hugo Boss Bottled United. Perfumy określane są jako celebracja męskiej determinacji i charyzmy, odwagi i dyscypliny, która towarzyszy sportowcom w drodze po sukces. Bottled United to energetyzująca mieszanka nut drzewnych i aromatycznych, dobranych z myślą o mężczyznach pełnych życiowej energii i prowadzących aktywny tryb życia. Zapach przeprowadza nas do świata gry i sportu dzięki świeżym aromatom nut ozonowych, czerwonej pomarańczy oraz agathosmy. Serce obezwładnia męskie ciała eksplozją świeżości w postaci mięty pieprzowej, jabłka, konwalii oraz melona. Najdłużej na męskim ciele utrzymuje się natomiast baza, którą zaprezentowano jako mieszankę irysa, wetywerii, paczuli oraz kaszmeranu.
 

Hugo Boss Bottled United

 
Perfumy Hugo Boss Bottled United to nowość z 2018 roku, do której powstania wykorzystano inspirację sportem, a dokładnie piłką nożną. To właśnie postawy i zachowania zawodników stały się dla Hugo Bossa motorem napędowym do tego, by stworzyć zapach tchnący duchem sportu i świeżości. Mężczyzna kreowany przez perfumeryjnego twórcę jest odważny, dominujący, charyzmatyczny i świadomy swych atutów. Nie boi się łamać zasad i zawsze kieruje się własnymi instynktami, idąc przez życie pod prąd.
 
Męskie perfumy Hugo Boss Bottled United to jedna z najbardziej udanych kreacji zapachowych Hugo Bossa, towarzysząca mężczyznom w codziennych sytuacjach – w drodze do pracy, na spotkaniu ze znajomymi, na treningu na siłowni, czy też romantycznych chwilach we dwoje. Zapach ten z powodzeniem uzupełnia także kreacje wieczorowe, kiedy to mężczyzna ma okazję odsłonić najlepsze wydanie samego siebie. Perfumy ujęte zostały w eleganckim, srebrzystym flakoniku, który nawiązuje do sportowych trofeów zdobywanych przez piłkarzy.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L463

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top