fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L291

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss – Bottled Night

Perfumy Hugo Boss – Bottled Night

Hugo Boss – Bottled Night

210,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Twoja tajna broń w drodze do uwiedzenia zmysłów kobiety Twego serca – perfumy Hugo Boss Bottled Night, dzięki którym poczujesz jeszcze mocniejsze uderzenie nut drzewnych i aromatycznych. Perfumy Hugo Bossa w doskonały sposób łączą w sobie siłę ponadczasowej elegancji i sensualności, której nie sposób się oprzeć. Nuty głowy pozwalają na przyjemną rozkosz, którą oferuje mieszanka świeżej lawendy i w pełni kontrastującej brzozy. Aromat serca figlarnie kokietuje z naszymi zmysłami, odkrywając charyzmatyczne tony fiołka afrykańskiego. Bazą do całości staje się połączenie południowoamerykańskiego drzewa Louro Amarelo i wyrafinowanego piżma.
 

Perfumy Hugo Boss Bottled Night

 
Hugo Boss Bottled Night to wyjątkowa nowość z 2010 roku, która emanuje męskością i perfekcją w każdym najmniejszym calu. Zapach inspirowany jest wizerunkiem mężczyzny o duszy wyrafinowanego dżentelmena – z jednej strony eleganckiego i seksownego, z drugiej zaś pewnego siebie i prowokującego. Mężczyzna Hugo Bossa zawsze otrzymuje wszystko to, czego pragnie od życia. Jest typem zdobywcy, który nie spocznie, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu. Jego siła, ambicja i nieokiełznana męskość sprawiają, że żadna kobieta nie będzie w stanie mu się oprzeć.
 
Hugo Boss Bottled Night 100ml to perfumy eksplodujące siłą uwodzenia, będące kwintesencją prawdziwej męskości i magnetyzmu. Zapach ten został stworzony po to, by oczarować kobiecą duszę, rozgrzewać jej zmysły i rozbudzać wyobraźnię do tego stopnia, że nie będzie w stanie ulec męskiej zmysłowości. Bottled Night wspaniale sprawdza się komponuje się ze stylizacjami wieczorowymi, jak również tymi noszonymi na specjalne, wyjątkowe okazje. Flakonik perfum Hugo Bossa utrzymany został w ciemnej, ekskluzywnej kolorystyce, która przywodzi na myśl letnie porywy serca i gorący klimat, pełen tajemnic i niedopowiedzeń. Twarzą kampanii reklamowej promującej perfumy Bottled Night stał się Ryan Reynolds – kanadyjski aktor, ikona współczesnej męskości.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L291

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top