fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L501

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Boss Woman 2015

Perfumy Hugo Boss - Boss Woman 2015

Hugo Boss - Boss Woman 2015

179,40 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Hugo Boss Boss Woman 2015 – wyjątkowe perfumy dla kobiet. „Twój zapach. Twoja droga.” – czy można je lepiej opisać niż zrobił to sam ich twórca Hugo Boss? Perfumy stworzone zostały w 2015 roku jako kontynuacja legendarnych perfum Hugo Woman z 1997 roku, wprowadzających nas w zupełnie nową erę perfumeryjnej kobiecości. Zapach ten opracowany został na bazie świeżych, mocno orzeźwiających składników kwiatowych oraz owocowych, które wprowadzają nas w stan radości i beztroski. Nuty głowy imponują elektryzującym aromatem mandarynki, malinojeżyny oraz trawy, by za moment dać się ponieść nutom serca, otulających sensualnością jaśminu, czarnej herbaty, śliwki oraz irysa. Baza perfum Hugo Bossa skoncentrowana została wokół subtelnej słodyczy i odurzającej głębi, którą reprezentuje aromat bursztynu, drzewa sandałowego oraz cedru.
 

Hugo Boss Woman

 
Hugo Boss Woman 2015 to jeden z tych zapachów, które poznane raz na długo zapadają w naszej pamięci. Wybierane są przede wszystkim przez kobiety pewne siebie i odważnie idące przez życie, nowoczesne i otarte z jakichkolwiek zahamowań. Kobieta kreowana przez Hugo Bossa doskonale wie, w jaki sposób owinąć sobie mężczyznę wokół palca i dać mu się poznać jako kusząca, zmysłowa kokietka. Perfumy Hugo Boss pozwalają przenieść się wprost do krainy beztroskiego dzieciństwa, w którym nie liczy się nic prócz chwili obecnej. Tu szczęście nie zna granic, a spokój i harmonia dla duszy jest tym, czego łaknie każda kobieta.
 
Perfumy Hugo Boss Boss Woman pozwalają kobietom łamać konwenanse i kierować się wyłącznie własnymi zasadami. To dzięki nim kobieta może stać się inspiracją dla innych i hipnotyzować magią swego ciała. Zapach polecany jest jako dodatek do stylizacji codziennych – do pracy, na spotkanie ze znajomymi lub wyjście na zakupy. Z powodzeniem towarzyszyć będzie kobietom także wieczorową porą, stając się nieodłącznym elementem każdej zwiewnej kreacji noszonej w letnie, ciepłe wieczory. Perfumeryjne orzeźwienie Hugo Bossa wspaniale współgra z minimalistycznym designem okrągłej buteleczki, w której zastosowano drobne, czerwone akcenty.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L501

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top