fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L245

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Boss Orange

Perfumy Hugo Boss - Boss Orange

Hugo Boss - Boss Orange

175,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Perfumy Hugo Boss Boss Orange to zapach przepełniony pozytywną energią, wyrazisty i mocno osadzony w swej ciepłej tonacji, pełnej nut orientalno-korzennych. Dzięki tym prostym, a zarazem odurzającym składnikom zapachowym każdy mężczyzna staje ponownie przed szansą odkrycia swego prawdziwego oblicza. Nuty głowy pozwalają nam zapoznać się ze słodyczą soczystego jabłka, z którym figlarnie kokietuje intensywna kolendra. Serce perfum odurza męskie ciało typowo kadzidlanym aromatem, w którym wyraźnie zaznacza się także pikantny zapach ziaren pieprzu syczuańskiego. Rozpieszczająca baza zachwyca słodyczą wanilii i drzewną lekkością.
 

Męskie perfumy Hugo Boss Boss Orange

 
Perfumy Boss Orange to prawdziwa uczta dla męskiego ciała i rozkosz dla jego duszy. Zapach wprowadzony do sprzedaży w 2011 roku nie pozwala o sobie zapomnieć ani na moment. To właśnie w nim dominuje zmysłowość, którego pożąda każda kobieta spragniona męskich uczuć, emocji, zainteresowania. Przyjemna świeżość składników zapachowych sprawia, że perfumy Hugo Bossa zapewnią mężczyznom dojmujący spokój i poczucie wewnętrznej harmonii. Boss Orange to mieszanka stworzona na wzór męskiego ideału – Orlando Blooma, brytyjskiego aktora, który zachwyca swą nonszalancją, pozytywną energią i zamiłowaniem do wolności.
 
Męskie perfumy Hugo Boss Boss Orange zadadzą szyku w niemal każdej sytuacji, pozwalając mężczyznom, by stali się gwiazdami błyszczącymi w tłumie. Wystarczy kilka kropel na męskim ciele, a perfumy Boss Orange sprawią, że jego energia i pewność siebie udzielą się także tym, którzy znajdują się w jego otoczeniu. Perfumy polecane do noszenia w codziennych sytuacjach, przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim, kiedy to świat na nowo budzi się do życia. Świetnie podkreślą męskie stylizacje noszone do pracy, na spotkanie ze znajomymi lub wieczorne wyjście na siłownię. Zapach ujęto w eleganckim flakoniku w kształcie czworobocznej bryły, która kojarzy się z wizerunkiem dobrze umięśnionego, męskiego ciała.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L245

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top