fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L405

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Hermes Terre D’Hermes

Perfumy Hermes - Terre D’Hermes

Hermes - Terre D’Hermes

399,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Idealne odzwierciedlenie walki żywiołów, potęgi natury i namiastki luksusu, której nie sposób się oprzeć – tak oto określane są męskie perfumy Hermes Terre d’Hermes. Jest to jeden z najlepszych zapachów stworzonych przez słynny, francuski dom mody Hermes, od lat uważany za niekwestionowany synonim luksusu i elegancji. Perfumy wspaniale łączą w sobie czystość i energię żywiołów, zaprezentowaną jako mieszankę nut drzewnych oraz przyprawowych. Już pierwsze akordy przyjemnie poruszają męskie ciała i witają esencją musującej pomarańczy oraz grejpfruta. Serce przeprowadza nas przez pikanterię pieprzu oraz subtelny aromat pelargonii. Na końcu czeka na nas rozgrzewająca baza, która łączy w sobie wyrafinowany zapach cedru, paczuli, wetywerii oraz benzoesu.
 

Perfumy Terre d’Hermes

 
Perfumy Hermes Terre d’Hermes to wyjątkowa, aromatyczna opowieść o nieskończonej sile żywiołów, walki pomiędzy ziemią a niebem, harmonią i nieposkromioną energią. Symboliczna siła kontrastów sprawia, że zapach ten polecany jest przede wszystkim mężczyznom o charyzmatycznej naturze – pełnej sprzeczności, odwagi, przebojowości i pewności siebie. Mężczyzna kreowany przez Jean-Claude Ellenę, twórcę perfum, usilnie dąży do realizacji zamierzonych celów i z całą świadomością pragnie podbijać kobiece serca.
 
Terre d’Hermes to perfumy, których każda krople pachnie luksusem i wyrafinowaniem. Idealnie odzwierciedlają zamiłowanie marki Hermes to ekskluzywności i to nie tylko w aspekcie perfumeryjnym. Hermes Terre d’Hermes są zapachem idealnym na każdą okazję – codzienne wyjścia do pracy, jak również wieczorowe, specjalne momenty. Ich magia sprawia jednak, że najlepiej sprawdzą się jako dodatek do stylizacji klasycznych, pełnych wyrafinowania i ponadczasowej elegancji. Perfumy Terre d’Hermes uzyskały tytuł FiFi Award Fragrance Of The Year Men’s Luxe 2007. Zamknięto je w eleganckim, szklanym flakoniku, który zdominowany został jasną kolorystyką i kontrastującą, czarną zakrętką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L405

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top