fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L199

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Hugo Woman

Perfumy Hugo Boss - Hugo Woman

Hugo Boss - Hugo Woman

459,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Projekty perfum Hugo Boss należą do zapachów eleganckich, wyważonych i ponadczasowych. Marka idzie z duchem czasu, proponując kobietom nowe, ale i uniwersalne zapachy. Hugo Boss ma swoim koncie wiele projektów perfum, które wciąż ewoluują, razem ze współczesnymi kobietami. Niemiecka marka dociera swoimi projektami zarówno do młodych kobiet, jak i dojrzałych. Perfumy służą podkreśleniu tego, co w kobiecie piękne - potrafią wydobyć zmysłową oryginalność i unikatowość.
 

Hugo Boss Hugo Woman - czy nią jesteś?

 
Hugo Woman należy do zapachów ciepłych, kwiatowych z domieszką owocowej świeżości. Jednak ta kompozycja od Hugo Boss przełamuje perfumowe konwenanse. W okrągłym, przezroczystym flakonie, znajdziemy zarówno akcenty w 100% kobiece i kwiatowe, jak i akordy uniwersalne, unisex. W pierwszej chwili po rozpyleniu zapachu poczujemy niecodzienny koktajl owocowy złożony z dzikich ostrężyn i egzotycznych mandarynek. Owocową słodycz w tej nucie przełamuje dodatek ożywczej czerwonej trawy. Nutę serca tworzy kwiatowa kompozycja złożona z kwiatu irysa i jaśminu sambac z dodatkiem śliwkowej słodyczy. W tej nucie można wyczuć także przełamującą schematy woń indyjskiej, czarnej herbaty. Nuta bazy, czyli najdłuższa faza zapachu składa się z rozgrzewających akordów: drzewa sandałowego i cedrowego oraz migoczącego bursztynu.
 
Hugo Boss Hugo Woman należy do zapachów przemieniających się wraz z upływem czasu. Początkowe owocowo-egzotyczne nuty przechodzą przez kwieciste akordy, aż do otulającej fazy końcowej. Zapach spodoba się młodym i dojrzałym kobietom, jest lekki, orzeźwiający i nieobciążający. Można go używać zarówno w dzień, jak i na wieczór. Projekty Hugo Boss stanowią ważne miejsce wśród perfum świata - ze względu na swój minimalizm i indywidualizm. Hugo Woman podkreśla kobiecą niezależność, wolność i indywidualne pasje.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L199

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top