fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L516

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Hugo Boss Femme

Perfumy Hugo Boss - Hugo Boss Femme

Hugo Boss - Hugo Boss Femme

205,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Hugo Boss po raz kolejny sięga dla nas sedna prawdziwej kobiecości, naturalności i hipnotyzującego wdzięku. Jego wyjątkowe perfumy Hugo Boss Femme roztaczają wokół siebie aurę tajemniczości i aksamitnej lekkości, w którą pragniemy wnikać bez końca. Zapach opracowany został na bazie lekkich, a zarazem niezwykle szlachetnych nut kwiatowych oraz owocowych, które prezentują nam wizerunek kobiety naturalnie pięknej i czarującej. W nutach głowy mamy okazję poznać słodycz czarnej porzeczki, która harmonijnie przechodzi w kwiatowe akordy frezji oraz tangeryny. Serce przenosi nas do krainy harmonii, w której dominuje subtelność lilii, jaśminu oraz róży bułgarskiej. Najmocniejsze doznania zgotowała dla nas aromatyczna baza, ujmująca w sobie aromat moreli, bursztynu oraz drzewa cytrynowego.
 

Hugo Boss Femme

 
Femme Hugo Boss – czy może być coś bardziej magicznego od szlachetnej kobiecości, pełnej tajemnic i niejednoznaczności? Perfumy Hugo Bossa niezmiennie fascynują kobiety od 2006 roku i pozwalają im stać się jeszcze lepszą, piękniejszą wersją samej siebie. Ta z pozoru prosta i subtelna mieszanka odkrywa w każdej z nas nutkę wyrafinowania, kokieterii i zmysłowości, stając się tym uosobieniem wizerunku kobiety idealnej. To właśnie dzięki nim poczujesz, ile emocji i pragnień kryje twoja dusza i jak wiele zależy od zaledwie jednego Twojego spojrzenia, muśnięcia, dotyku. Kobieta Hugo Bossa to z jednej strony wrażliwa na otaczające ją piękno romantyczka, a z drugiej aktywna, niezwykle pogodna podróżniczka, która wciąż szuka swojego miejsca na Ziemi.
 
Perfumy Hugo Boss Femme to zapach, w którym można się zatracić niemal od pierwszej kropli. Każdego dnia towarzyszy kobietom w codziennych sytuacjach, a wieczorową porą staje się idealnym dodatkiem podczas romantycznych, upojnych chwil spędzanych we dwoje. Kobiecość prezentowana okiem Hugo Bossa zauważalna jest zarówno w aromacie perfum, jak również w designie flakonika, który utrzymano w subtelnej, różowej kolorystyce i przełamano asymetryczną zakrętką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L516

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top