fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L111

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Gucci – Bamboo

Perfumy Gucci – Bamboo

Gucci – Bamboo

163,00 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Zanim otworzymy flakonik perfum Gucci Bamboo i damy się oczarować naturalnym i zmysłowym zapachem, to najpierw naszą uwagę przykuje ekscentryczny i niespotykany wygląd buteleczki perfum. Odważny, modernistyczny projekt flakonu przywodzi na myśl siłę, kreatywność i konsekwentne dążenie do celu. Zdecydowana forma flakonu kontrastuje z jego zawartością, bo oto dostajemy od marki Gucci zapach przepełniony orientalnymi, hipnotyzującymi nutami. Gucci Bamboo należy do zapachów afrodyzjaków - jedną z nut jest wyciąg z ylang-ylang.
 

Gucci Bamboo - poczuj luksusową bliskość natury

 
Po perfumach Gucci Bamboo możemy się spodziewać wrażenia bliskości natury, dzięki której możemy poczuć się w pełni wolne, swobodne, docenione i odważne. Bamboo ukrywa w sobie akordy kwiatowe, owocowe i drzewne. Nutami głowy w tym zapachu są esencje włoskiej bergamotki oraz egzotycznego kwiatu pomarańczy. Nuty serca są niezwykle subtelne, romantyczne i pobudzające: oto czujemy w tym miejscu tony ylang-ylang, orientalnego i harmonijnie wyważonego kwiatu. Właściwości tego zapachu pozwalają na odprężenie, zregenerowanie i ożywienie ciała oraz ducha. W nucie serca można wyczuć także woń lilii Casablanca - kwiatu wymagającemu w uprawie, ale zachwycającego swoim wyglądem i oczywiście zniewalającym zapachem. Nuta bazy według domu mody Gucci ma ogrzewać, otulać i dopieszczać (nie tylko) kobiece zmysły. Głębia zapachu została uzyskana poprzez dodanie wyważonego drzewa sandałowego, urzekającej tahitańskiej wanilii oraz unikatowym akordom szarej ambry. W finale otrzymujemy zapach idealnie wyważony, przyciągający zmysły niczym skóra błyszcząca od promieni słońca.
 
Perfumy Gucci Bamboo stapiają się ze skórą. Spodobają się kobietom lubiącym nosić subtelne, nienarzucające się, ale ciekawe kompozycje. Ten flakonik ukrywa w sobie moc i delikatność natury. Bamboo można nosić na co dzień, także wieczorami. Doceń swoją kobiecą naturę, która wyłania się z połączenie kobiecej skóry z perfumami od Gucci.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L111

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top