fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L115

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini

Perfumy Gabriela Sabatini - Gabriela Sabatini

Gabriela Sabatini - Gabriela Sabatini

270,60 zł
Pojemność: 60ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Debiutanckie perfumy sygnowane nazwiskiem utalentowanej tenisistki pochodzącej z Argentyny pojawiły się na rynku w 1989 roku. Zapach, który powstał 30 lat temu, zyskuje na swojej uniwersalnej i ponadczasowej, oryginalnej recepturze. Jakie są perfumy inspirowane gwiazdą wymagającego sportu, jakim jest tenis ziemny? Pierwsze perfumy Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini można nazwać nowoczesnym klasykiem, właśnie ze względu na ich subtelnie dominujące nuty zapachowe i harmonijne zakończenie. Patronka perfum ujmuje swoją kobiecością oraz konsekwencją. Perfumy sygnowane jej nazwiskiem wskazują na zmysłowość drzemiąca w każde kobiecie.
 

Gabriela Sabatini - dojrzały kwiat miłości

 
Świeżo kwitnące owoce egzotyczne, czyli nuty mandarynki i kwiatu pomarańczy prowadzą do ujmującego i zmysłowego kwiatowego serca składające się z kwiatu tuberozy, jaśminu, konwalii oraz bukietu kwiatów egzotycznych. Nuty podstawy otulają skórę niczym promienie słoneczne i ciepła nadmorska bryza. Zakończenie perfum stanowi hołd dla klasycznych i cenionych w perfumiarstwie składników. Obcujemy najpierw z ziemistym i intensywnym drzewem sandałowym oraz aromatem piżmowym. Rozświetlenie i rozgrzanie zawdzięczamy dodatku aromatu bursztynowemu oraz najwspanialszej królowej słodyczy - wanilii. Dzięki tym składnikom woda perfumowana Gabriela Sabatini charakteryzuje się głębią, dojrzałą słodyczą i emanującym z zapachu blaskiem.
 
Perfumy Gabrieli Sabatini ukryte zostały w złotej, świetlistej buteleczce, która w pełni odzwierciedla umieszczony w niej migoczący, ciepły i zmysłowo kobiecy zapach. Perfumy nadają się do noszenia zarówno na dzień, jak i na wieczór. Klasyczna forma zapachu zadowoli każdą świadomą i ciekawą świata kobietę. Kompozycja Gabriela Sabatini spodoba się także kobietom dojrzałym i ceniącym wysublimowane projekty zapachowe. Warto mieć na półce perfumy, które przypominają o naszej kobiecej sile.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L115

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top