fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L120

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

DKNY Be Delicious Women

Perfumy DKNY - Be Delicious Women

DKNY - Be Delicious Women

299,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Perfumy Donny Karan ustanowiły nowy trend w perfumiarstwie. Dzięki tej kompozycji świat rozkochał się na nowo w soczystych, ociekających słońcem zapachach. DKNY Be Delicious wyglądają i smakują jak zielone, twarde i zroszone kropelkami wody wielkie jabłko! Już sam flakon nie pozostawia wątpliwości co do tego, co ukrywa się wewnątrz niego. Zapach stworzony w 2004 roku w Nowym Jorku zdobył serca wielu kobiet, które doceniły optymistyczny charakter tej kompozycji.
 

DKNY Be Delicious Woman - soczysta kąpiel

 
Kompozycja Be Delicious znaczy więcej niż tylko zapach! Ma symbolizować nieskrępowany luz, naturalny urok i nieustającą ciekawość wobec świata. Choć zapach uwodzi swoim orzeźwiającym tonem, to można w nim znaleźć o wiele więcej, aniżeli tylko zielone jabłuszko. Soczystość i nieodparty urok tych perfum czyni DKNY Be Delicious prawdziwym skarbem wśród znanych perfum. Co wyróżnia Be Delicious to przede wszystkim kwiatowa świeżość, która pachnie relaksem, rozrywką, wolnością i spontanicznością. W pierwszych chwilach po rozpyleniu perfum możemy poczuć uwalniającą się moc świeżego, zielonego jabłka w duecie z bardzo rześkim i aktywizującym ogórkiem! Dodatek różowego grejpfruta nastraja pozytywnie, dodaje energii i działa antydepresyjnie, rozwesela każdy moment. Kwiatowy akompaniament został skomponowany ze słodkiej i uwodzicielskiej magnolii oraz frywolnego fiołka. Wyczuwalne są także wonie różane. Całość zapachu wieńczą ciepłe i rozgrzewające akordy drzewa sandałowego i szlachetnego, białego bursztynu.
 
Perfumy DKNY Be Delicious można nosić cały rok i cały dzień. Nadają się dla kobiet w każdym wieku i to czyni je wyjątkowymi. Be Delicious nie podlegają żadnym zasadom, wystarczy po prostu chcieć! Czasem nie sposób oprzeć się ich orzeźwiającej i rozweselającej esencji. Kto raz zakocha się w przepysznym jabłku od Donny Karan, już zawsze pozostanie wierny temu sposobowi na życie. Sprawdź na własnej skórze, jak pachnie najradośniejszy zapach świata!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L120

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top