fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L240

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

Dior – Sauvage

Perfumy Dior – Sauvage

Dior – Sauvage

589,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Perfumy Dior Sauvage to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji zapachowych, którą przygotował dla mężczyzn niekwestionowany mistrz perfumiarstwa, Christian Dior. Perfumy opracowane pod okiem Francois’a Demachy’ego łączą w sobie intensywność nut aromatyczno-fougere, które odciskają na męskim ciele wyraźne piętno. Już w pierwszych nutach głowy możemy zanurzyć się w świeżości, którą przynosi aromat bergamotki z Kalabrii i pikanterii odsłoniętej przez nuty pieprzu. Serce perfum staje się symbolem harmonii, w której przeplata się aromat geranium, lawendy, pieprzu syczuańskiego, elemi, różowego pieprzu, wetywerii i paczuli.
 

Perfumy Dior Sauvage

 
Christian Dior Sauvage to wyjątkowy aromat inspirowany pięknem otaczającej nas natury – błękitem nieba, dziką, nieokiełznaną pustynią i tajemnicą, którą niesie ze sobą odległy horyzont. Perfumy Diora to zapach dedykowany każdemu eleganckiemu, wyrafinowanemu mężczyźnie, który pragnie rozgrzewać kobiece zmysły do czerwoności. Mężczyzna ten chce w niecodzienny sposób akcentować swą siłę i charyzmę, składać aromatyczny hołd wolności i biec w drodze za marzeniami. Jego wzorem do naśladowania jest Johnny Deep – znany na całym świecie aktor, który uważany jest za ikonę męskości, charyzmy i tajemniczości.
 
Perfumy Christian Dior Sauvage należy do tych zapachów, po które warto sięgnąć w niemal każdej sytuacji. Jego głębia i odurzająca rozkosz intensywnych składników zapachowych sprawia, że idealnie sprawdzi się wieczorową porą, stając się niezbędnym elementem każdej eleganckiej stylizacji. Dzięki perfumom Sauvage każdy mężczyzna może poczuć, jak pachnie szlachetność, której warto zaufać na dłużej. Subtelna nutka świeżości w perfumach Diora doprowadza mężczyzn do tego, że z euforią sięgają po nie także w ciągu dnia – podczas długich godzin w pracy, na spotkaniu biznesowym lub wyjściu ze znajomymi. Intrygującym dopełnieniem kreacji zapachowej Christiana Diora jest smukły, ekskluzywny flakonik z efektem gradacji kolorów – od śnieżnej bieli aż po ciemne odcienie granatu, by na końcu dotrzeć do czarnej, tajemniczej zakrętki.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L240

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top