fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L82

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

Dior – Dune

Perfumy Dior – Dune

Dior – Dune

459,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Poczuj, jak Twoje ciało łączy się z naturą, a dusza przepełnia się oceaniczną świeżością, którą funduje niezwykłe połączenie ciepłych nut Orientu i drzewnej, odurzającej świeżości. Wnikając w nadmorski klimat, pobudzisz swoje ciało przyjemnym aromatem kwiatów – piwonii, bergamotki i brazylijskiego drzewa różanego, która subtelnie łączy się z lekkością aldehydów i mandarynki. Zaledwie parę chwil wystarczy, byś pozwoliła swemu ciału przenieść się w krainę harmonii, którą oferuje Ci mieszanka lilii, jaśminu, ylang-ylang, róży oraz pszonaku. Całość otoczona została mocnymi, korzennymi akcentami, wśród których króluje aromatyczne piżmo, benzoes, paczula, drzewo sandałowe, wanilia oraz mech dębowy.
 

Perfumy Dior Dune

 

Christian Dior Dune niczym lekki powiew letniego wiatru delikatnie muska Twoje ciało i przenosi Cię wprost na rozgrzany w letnim słońcu piasek. Dzięki temu zapachowi na nowo odkryjesz swoje naturalne piękno, a Twoją twarz delikatnie rozpromieni szeroki uśmiech – uśmiech szczęśliwej kobiety. Perfumy Diora z 1991 roku to wyjątkowe dzieło znamienitego tria perfumiarzy: Jeana-Louis Sieuzaca, Nejli Barbir oraz Dominique Ropiona. Stworzyli oni zapach idealny dla kobiety, która czuje, jak jej duszę rozpiera wszechogarniający spokój, radość i harmonia. Kobieta o naturze nieposkromionej indywidualistki nie boi się iść pod wiatr i na przekór ogólnie panującym zasadom. Jest w pełni wyzwolona, naturalna, a przy tym po prostu szczęśliwa.

 
Dune to symbol spokoju i ciepła, na które zasługuje każda wyjątkowa kobieta. Otula jej ciało, pozwalając zapomnieć o szarej rzeczywistości i przenosząc ją wprost do krainy marzeń i wewnętrznego spokoju. Perfumy Dior Dune towarzyszą jej o każdej porze dnia i nocy – podczas codziennej gonitwy w upalne, letnie dni, a także koi skołatane nerwy wieczorową porą, kiedy jedyne, o czym marzy, to ucieczka od tego, co smutne i niesprawiedliwe. Perfumy ujęto w designerskim flakonikiem, który imituje piaskowe wydmy i zachwyca ciepłą, złotą kolorystyką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L82

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top