fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L355

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

Diesel Only The Brave

Perfumy Diesel - Only The Brave

Diesel - Only The Brave

389,00 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Diesel Only the Brave – ten zapach z pewnością Cię nie zawiedzie! Jeśli szukasz najlepszego sposobu na wyzwolenie ze swojej duszy natury twardziela i zwycięzcy, to wyjątkowe połączenie nut drzewnych oraz orientalnych jest stworzone właśnie dla Ciebie! Czego możesz się spodziewać? Na początek Twoje nozdrza wypełni musujący aromat cytrusów – słodkiej mandarynki oraz cytryny Amalfi. W nutach serca ukryta została szlachetność i harmonia akordów cedru virginia, kolendry oraz fiołka. Do całości dobrano także odurzający aromat bazy, łączącej francuskie labdanum, ciepło bursztynu, styraks, benzoes oraz skórę.
 

Perfumy Diesel Only The Brave

 
Perfumy Diesel Only the Brave to prawdziwa, aromatyczna rozkosz dla męskiej duszy i ciała. Zapach ten doskonale orzeźwia, a także pozwala mężczyznom przenieść się na jeszcze wyższy poziom odwagi i pewności siebie. Perfumy z 2009 roku zaprojektowane zostały przez znane perfumeryjne trio: Alienor Massenet, Oliviera Polge’a oraz Pierre’a Wargnye, którzy postanowili wykreować wizerunek mężczyzny pewnego siebie, odważnego, nieznoszącego sprzeciwu i zawsze podążającego za tym, co podpowiada mu intuicja. Mężczyzna marki Diesel nie spocznie, dopóki nie wygra i nie osiągnie zamierzonego celu – zdobycia serca ukochanej kobiety.
 
Męskie perfumy Diesel Only the Brave to esencja, która polecana jest przede wszystkim do noszenia na co dzień, ale nie tylko. Ich głębia i niczym niewymuszona elegancja świetnie komponuje się zarówno z codziennymi, casualowymi stylizacjami, jak również z tymi do noszenia wieczorową porą. Siła perfum Diesel podkreślana jest przede wszystkim w miesiącach ciepłych – wiosną i latem, kiedy to świat powoli budzi się do życia, a mężczyzna potrzebuje potężnej dawki energii do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Dopełnieniem aromatu perfum Only the Brave jest oryginalny flakonik w kształcie zaciśniętej pięści, co nawiązuje do męskiej siły, pewności siebie oraz odwagi, by nie bać się sięgać po marzenia.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L355

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top