fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L201

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Brak produktu

Davidoff Cool Water Edt

Perfumy Davidoff - Cool Water Edt

Davidoff - Cool Water Edt

153,50 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Zapach Coll Water zaprojektowany przez znaną markę Davidoff stanowi jedyny w swoim rodzaju, unikatowy symbol oceanicznej i bezgranicznej świeżości. Pojawienie się tej kompozycji zapoczątkowało nową grupę perfum- fresh aquatic, czyli zapachy wodne, morskie, oceaniczne. Co ciekawe, historia marki Davidoff rozwijała się głównie na terenach Ameryki Południowej oraz w pobliżu Morza Karaibskiego. Nic dziwnego, że Davidoff Cool Water przyciąga każdą kobietę cieszącą się wolnością, ponieważ ten zapach przywołuje energię, świeżość i nieskrępowaną naturalność.
 

Davidoff Cool Water - kąpiel w oceanie świeżości

 
Zarówno wrażenia zmysłowe, jak i projekt flakonu przywołują iście egzotyczny i morski klimat. Mocą, która drzemie w tym zapachu, jest możliwość przeżycia chwili świeżości i wolności bezkresnej jak ocean. Zmysły wędrują ku piaszczystej, kremowej plaży i turkusowych fal. Davidoff skomponował Cool Water tak, aby jak najlepiej oddać oceaniczną świeżość. Nuty głowy wibrują świeżością owoców cytrusowych, wyczuwalna jest słodycz ananasa, a także kwaskowaty owoc pigwy. Grupę tę dopełniają kojarzone ze świeżością i wodą kwiaty - lilia wodna oraz orientalny kwiat lotosu. Na nutę serca składają się białe kwiaty - konwalia, jaśmin i róża majowa. Kwartet nuty serca dopełnia intensywna słodycz melona miodowego. Najdłużej rozwijająca się nuta bazowa to mieszanka orzeźwiających i rozgrzewających składników. Ciepło bijące z bursztynu, drzewa sandałowego i aromatów piżmowych, rozgrzewa i rozświetla ciało niewidzialnym blaskiem. Orzeźwiający finisz, równoważący tę grupę, należy do owocu maliny, wetywerii oraz słodkiego kwiatu irysa. Cool Water jest zapachem inspirowanym gorącym latem, dlatego zawsze dodaje optymizmu i energii.
 
Perfumy Cool Water zostały zamknięte w niebiesko-turkusowej butelce, przypominającą zmrożony flakonik z wodą. Woda jest życiem, a orzeźwiająca kropla Cool Water pozwala cieszyć się życiodajną energią. Perfumy zostały zaprojektowane przez słynną, rodzinną markę Davidoff, która pierwsze kroki w biznesie stawiała w Kijowie, a następnie rozwinęła działalność w kierunku tropikalnych i egzotycznych poszukiwań.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L201

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - wodne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top