fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L295

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

David Beckham – Intimately Men

Perfumy David Beckham – Intimately Men

David Beckham – Intimately Men

246,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Jedna z najbardziej udanych kompozycji zapachowych od Davida Beckhama – perfumy Intimately Men, dzięki którym na dobre ulegniesz silne intymności i pożądania. Perfumy uosabiają wizerunek mężczyzny seksownego i wyrafinowanego, będącego władcą kobiecych dusz. Jego siła tkwi w wyjątkowym zapachu ciała, doskonale łączącym w sobie esencję aromatyczną i fougere. Nowoczesność perfum Davida Beckhama zaprezentowana została jako energetyzująca mieszanka grejpfruta, bergamotki i kardamonu. Idąc dalej, zmysły opanowuje ciepło wydzielane poprzez aromat subtelnego fiołka, gałki muszkatołowej i anyżu gwiazdkowatego. To, co najpiękniejsze czeka nas na koniec – niezapomniany powiew nut bazy, w których króluje zmysłowość drzewa sandałowego, paczuli i ambry.
 

Perfumy David Beckham Intimately Man

 
David Beckham Intimately Man to jeden z tych zapachów, które zmieniają nasz światopogląd. Dzięki niemu każdy mężczyzna jest w stanie zagłębić się w tajnikach własnej osobowości i na nowo poczuć się silnym uwodzicielem – prawdziwą ostoją dla każdej kobiety. Perfumy z 2006 roku w doskonały sposób odzwierciedlają talent i sensualność ich twórcy, samego Davida Beckhama. To właśnie dzięki niemu Intimately Man zyskuje miano iskrzącej energii świeżości, kokieteryjnie przeplatanej z aromatyczną głębią. Perfumy angielskiego piłkarza, Davida Beckhama, zyskały ogromną popularność na całym świecie. W 2008 roku stały się zdobywcą dwóch prestiżowych nagród – FiFi Award Fragrance Of The Year Men’s Popular Appeal oraz FiFi Award Best Packaging Men’s Popular Appeal.
 
Luksusowe perfumy David Beckham Intimately Man w wyjątkowy sposób ukazują najskrytsze marzenia mężczyzny, który pragnie czuć się wyjątkowo bez względu na porę dnia i roku. Zapach polecany jest jako dodatek do każdej stylizacji – zarówno tej na wiosnę i lato, jak również tej jesiennej i wieczorowej. Wspaniałym podkreśleniem nienagannego stylu i elegancji perfum Davida Beckhama jest elegancki flakonik w nowoczesnej formie, utrzymany w ciepłej, pomarańczowo-złotej kolorystyce.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L295

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top