fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L62

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Calvin Klein Reveal

Perfumy Calvin Klein - Reveal

Calvin Klein - Reveal

248,99 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Nuty zapachowe tej kompozycji tworzy niecodzienny, bosko rozgrzewający, wręcz astralny miks. Z tymi unikatowo dobranymi kompozycjami zapachowi można bowiem sięgnąć gwiazd… Calvin Klein należy do czołowych twórców zapachów. Nic dziwnego, że ma tyle wielbicielek, ponieważ kolekcje zapachowe marki charakteryzują się różnorodnością i nietypowym połączeniem składników danej kompozycji. I tym razem perfumy Calvin Klein Reveal okazały się niezwykłą, magiczną mieszanką, można pokusić się o stwierdzenie, że drugiej podobnej na rynku kompozycji nie sposób znaleźć.
 

Calvin Klein - Reveal perfumy 100ml

 
Reveal odkrywa przed nami różnorodne pikantne, orientalno-ciepłe nuty, które trudno ubrać w słowa, ten zapach trzeba poczuć, aby przekonać się o jego zmysłowej wyjątkowości. Calvin Klein skomponował odważny zapach, który w pierwszych chwilach po rozpyleniu pachnie mieszanką trzech rodzajów pieprzu: czerwonego, różowego i białego. Aromaty pieprzowe rozgrzewają, poprawiają samopoczucie i stymulują do działania. Ta aromatyczna przyprawa okraszona jest dodatkiem surowej soli. To nie przepis kucharski, a intrygująca perfumiarska kompozycja! Nutami serca w zapachu Reveal jest zniewalający i słodki zapach irysa zmieszany z ziemistym akordem ambry. W nutach bazowych utrzymujących się najdłużej podczas noszenia zapachu można wyczuć orientalny i rytualny zapach drzewa sandałowego oraz ciepłą woń kaszmirową, która oddaje wrażenie otulenia i rozmiękczenia. Akcentem subtelnie chłodzącym i harmonizującym z orientalnymi nutami jest dodatek wetywerii, rześkiej azjatyckiej trawy.
 
Całą kompozycję Calvin Klein Reveal można przypisać grupie zapachów solarnych: emanujących światłem, ciepłem i głębią. Nie sposób przejść obojętnie obok tej nietuzinkowej kompozycji. Nosząc zapach Reveal, można odnieść wrażenie stąpania wśród gwiazd, esencja uwalnia stopniowo swoje intrygujące, astralne akordy. Zapach jest raczej ciężki, nadaje się na wieczór. Flakonik perfum zaprojektowano w kształcie kwadratu składającego się z dwóch trójkątów. Przywodzi to na myśl koncepcję yin i yang, dwóch harmonizujących jedności, w tym wypadku w interpretacji Calvina Kleina.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L62

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top