fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L132

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Calvin Klein Eternity

Perfumy Calvin Klein - Eternity

Calvin Klein - Eternity

169,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Perfumy Calvin Klein Eternity to ponadczasowy, aromatyczny hymn o potędze miłości, która wszystko znosi i nigdy nie ustaje. Nieskończoność gorącej miłości wspaniale odzwierciedla kwiatowy bukiet, który mocno otula ciała i przeprowadza przez wszystkie stany emocjonalności. W początkowej fazie wyczuwalne stają się akordy cytrusowe, a także harmonijna subtelność nut zielonych, frezji oraz szałwii. Przechodząc dalej, wprost do serca perfum, odkrywamy świat pachnący liliami, goździkiem, fiołkiem, jaśminem, aksamitką, konwalią, różą oraz narcyzem. Na koniec czeka na nas egzotyczne uniesienie w postaci połączenia drzewa sandałowego, bursztynu, paczuli, piżma i heliotropu.
 

Perfumy Calvin Klein Eternity

 
Perfumy CK Eternity to jeden z kultowych zapachów znanego na całym świecie domu mody Calvin Klein – ikony młodości, współczesności i uniwersalności. Zaprojektowane zostały w 1988 roku jako wyjątkowe dzieło Sophii Grojsman, która zainspirowała się symbolem ponadczasowej miłości – obrączek z diamentem. To właśnie taką wyjątkową biżuterię podarował Calvin Klein wybrance swego serca, Kelly Rector. Obrączka z wygrawerowanym słowem „Eternity” należała swego czasu do Wallis Warfield Simpson, żony księcia Windsoru Edwarda. Miłość, wierność, wieczność, wspomnienia – wszystko to kryje w sobie połyskująca obrączka i zapach, który ją odzwierciedla.
 
Perfumy Calvin Klein Eternity to zapach dla kobiety pełnej elegancji, wyrafinowania, a zarazem dziewczęcej subtelności, której nie sposób się oprzeć. Kobieta ta jest z natury romantyczką i marzycielką, która żyje z głową wysoko uniesioną ponad chmurami. Kobieta wykreowana przez Calvina Kleina czaruje kobiecością i wciąż tęskni za wielkimi namiętnościami, które wypełniają jej serce. Pragnie czuć się seksownie w ciągu dnia, a wieczorową porą zniewalać męskie zmysły i doprowadzać ich do aromatycznej rozkoszy. Romantycznym podkreśleniem całej kreacji zapachowej jest stylowy flakonik w prostej formie, który łączy motyw kryształu i srebra – symboli bezkresnej miłości i oddania ukochanej osobie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L132

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top