fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L164

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

ChloeChloe

Perfumy Chloe-Chloe

Chloe-Chloe

195,00 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Nie bój się bawić zapachami i rozbudź w sobie duszę zmysłowej artystki dzięki subtelnemu, kwiatowemu aromatowi perfum Chloe Chloe. Zapach ten doskonale łączy w sobie codzienność z elegancją, naturalność z wyrafinowaniem. Już we wstępie Twoje zmysły mocno rozbudzi szlachetny aromat kwiatu piwonii i frezji, a także buzującego w żyłach, słodkiego liczi. Serce perfum przepełnia nas wszechogarniającą harmonią akcentów konwalii, róży oraz delikatnej magnolii. By dodać całości pikanterii, perfumy uzupełniono mieszanką elegancji i wyrafinowania w postaci nut bursztynu oraz cedru virginia.
 

Perfumy Chloe Chloe

 
Perfumy Chloe Chloe to kwintesencja kobiecości, swobody i przyjemnej zwiewności, czyli głównych zasad, którym pozostaje wierny dom mody Chloe. Zapach ten zdobi kobiece ciała już od 2008 roku, pozwalając im na namiastkę harmonii i relaksu w trudach życia codziennego. Perfumy Chloe stworzone zostały przez perfumeryjny duet Amandine Clerc-Marie oraz Michela Almairaca, których cel był jeden – uszczęśliwienie kobiet na całym świecie. Chloe to zapach kobiety nowoczesnej, charyzmatycznej, odważnej i seksownej. Kobieta ta nigdy nie zbacza z obranej ścieżki, zawsze zmierza ku założonym celom, oczarowując przy tym mężczyzn swym wyrafinowaniem, gracją i elegancją.
 
Chloe Chloe to perfumy, które świetnie współgrają z naturą kobiety o duszy romantyczki – wrażliwej, subtelnej i kreatywnej. Dzięki uniwersalnemu połączeniu lekkich, zwiewnych aromatów, zapach ten znakomicie łączy się z codziennymi stylizacjami, noszonymi przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim. Wystarczy zaledwie kilka kropel na Twoim ciele, by perfumy Chloe rozkwitły i oczarowały nieprawdopodobną świeżością. Dzięki nim długi dzień w pracy staje się przyjemniejszy, a romantyczna randka we dwoje staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Dla podkreślenia magii i harmonii aromatów, perfumy Chloe Chloe zamknięto w eleganckim flakoniku o plisowanej fakturze. Całość wzbogacona została efektowną zakrętką z jasnoróżową kokardką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L164

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top