fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L101

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - aldehydowe
Ilość

Brak produktu

Chanel No.5

Perfumy Chanel No.5

Chanel No.5

589,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - aldehydowe
Ilość

Czy przypominasz sobie kiedy pierwszy raz poczułaś najbardziej rozpoznawalny zapach na świecie? Czy Twoja babcia lub mama przywiozły małą buteleczkę z Paryża i byłaś ciekawa, jaką tajemnicę skrywają te legendarne perfumy? Ich sława trwa nieprzerwanie od prawie stu lat do dnia dzisiejszego. Za sprawą projektantki Coco Chanel moda zyskała inne niż dotychczas wyrafinowane i uniwersalne oblicze. Również kompozycje perfum Chanel są znane na całym świecie i kojarzone z luksusem, wyjątkowością oraz nieprzeciętnością. Chanel No. 5 to klasyczna pozycja w perfumiarstwie, którą koniecznie trzeba poczuć, aby poznać tajemnicę tego ponadczasowego zapachu.
 

Chanel-Chanel No.5 - zapach klasyki

 
Perfumy Chanel No. 5 należą do grupy zapachów pudrowych, współcześnie można by je opisać również jako szyprowe. Są to perfumy ciężkie, ale zmieniające wonie pod wpływem ciepła skóry, jej charakteru, a także wraz z upływem czasu. Kompozycja jest bogata i intensywna. Pudrowe akcenty harmonizują z intensywnym, kwiatowym bukietem. W pierwszych nutach (głowy) możemy odnaleźć akordy cytrusowe, czyli bergamotkę, cytrynę oraz neroli. Nuta serca to klasyczne połączenie kwiatów świeżego jaśminu, zmysłowej róży oraz białej lilii. Z owocowo-kwiatowym bukietem współgra mocna grupa pudrowo-orientalna. W nucie bazy można odnaleźć akordy słodkiej wanilii, ziemistego i intensywnie drzewnego drzewa sandałowego, a także aromaty mocno ambrowe. Dla równowagi w nucie bazy znajduje się także wetyweria, która chłodzi swoją delikatną wonią tę zdecydowaną grupę zapachów.
 
Perfumy Chanel No. 5 to nie tylko legendarny zapach, ale i rozpoznawalny na całym świecie minimalistyczny flakonik, którego nie można pomylić z żadnym innym. Z pewnością perfumy No. 5 zadowolą miłośniczki mocnych, trwałych, zdecydowanych i odważnych zapachów. Kompozycja, którą skomponowano w 1922 roku, znajduje i dzisiaj szereg wielbicielek ze względu na swoją oryginalność i ponadczasowość, która pomimo upływu 100 lat wciąż wyróżnia się na rynku perfumiarskim.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L101

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - aldehydowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top