fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L244

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Chanel Egoiste Platinium

Perfumy Chanel - Egoiste Platinium

Chanel - Egoiste Platinium

559,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Bądź prowokującym egoistą i daj się poznać jako indywidualista o iście ekstrawertycznej naturze. Perfumy Chanel Egoiste Platinum to zapach, który stanie się dla Ciebie pierwszym krokiem do osiągnięcia życiowego balansu i wewnętrznej równowagi. Niepowtarzalne połączenie nut kwiatowych, drzewnych i piżmowych wprowadza w esencję nieco paprociowy charakter, zdecydowanie zdominowany świeżością lawendy, rozmarynu, neroli i petitgrain. Serce otula męskie ciała delikatnością szałwii muszkatołowej, galbanum, jaśminu i geranium. Czystość i zmysłowość nut głębi wspaniale podkreśla esencja drzewa sandałowego, bursztynu, mchu dębowego, wetywerii i cedru.
 

Perfumy Chanel Egoiste Platinum

 
Chanel Platinum Egoiste to kolejna odsłona ekskluzywnych perfum dla mężczyzn Egoiste, po raz kolejny skomponowanych przez czołowego „nosa” marki Chanel, Jacques’a Polge’a. Tym razem mamy do czynienia z nieco bardziej zrównoważoną wersją męskiej prowokacji, synergią płynącą z siły ekstrawagancji i oryginalności. Słowo „platinum” w tłumaczeniu z języka francuskiego idealnie odzwierciedla wizerunek mężczyzny inteligentnego, błyskotliwego, pełnego elokwencji. Jego niepodważalna natura dżentelmena idealnie współgra z zamiłowaniem do beztroski i poczucia niekończących się pokładów energii, które wypełniają każdą komórkę ciała. Mężczyzna wykreowany przez markę Chanel imponuje swą wewnętrzną siłą i determinacją, by to, co odległe i nieosiągalne, znalazło się na wyciągnięcie jego dłoni.
 
Lekkość składników kwiatowych i drzewnych sprawia, że perfumy Chanel Egoiste Platitum polecane są mężczyznom przede wszystkim do noszenia w codziennych sytuacjach. Z drugiej strony piżmowa głębia zachęca ich do tego, by sięgnęli po ten zapach także wieczorową porą. Perfumy ujęto w eleganckim, minimalistycznym flakoniku wypełnionym jasną, niemal przezroczystą esencją.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L244

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top