fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L59

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Chanel Chance eu Tendre

Perfumy Chanel - Chance eu Tendre

Chanel - Chance eu Tendre

549,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Marki Chanel nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta klasyczna marka modowa tworzy zarówno projekty ubrań znane na całym świecie, jak i kwintesencję światowego perfumiarstwa. Linia perfum Chanel Chance została zapoczątkowana w 2002 roku przez Jacquesa Polge wyłącznego twórcy zapachów Chanel. Stworzono dotąd cztery warianty tej wyjątkowej grupy. Z czego każdy z nich posiada wyjątkową i indywidualną kompozycję zapachową. Spotkanie z perfumami Chance eau Tendre to szansa na dopieszczenie swoich zmysłów dzięki wysublimowanej, oryginalnej i zmiennej mieszance pachnideł. Skorzystaj z szansy od Chanel i wybierz się w ciepłą, lekką jak płatki kwiatów podróż z tymi luksusowymi, ale i powabnymi perfumami linii Chanel Chance.
 

Perfumy Chanel Chance eau Tendre

 
Chanel pozwala zanurzyć się w zapachu kobiecym, niejednoznacznym. Różnorodnie i harmonijnie skomponowane nuty przechodzą z aromatu owocowego do bardziej ziemistego, lekko pudrowego i tajemniczego. Perfumy Chance eau Tendre w pierwszych chwilach po rozpyleniu pachną orzeźwiającymi i dojrzałymi owocami grejpfruta i pigwy. Następnie zapach odkrywa swoje kwiatowe oblicze, z którego wynurzają się esencje kwiatów: absolut jaśminu oraz hiacynt. Najdłuższa faza zapachu należy do intensywnych nut ziemistego białego piżma, zdecydowanej i szyprowej ambry oraz wypełniającego indywidualizmem aromatu drzewa cedrowego. Połączenie składników perfum Chanel Chance eau Tendre czyni ten zapach zarówno lekkim, kobiecym i rześkim, jak i otulającym i wypełniającym. Finalnie otrzymujemy efekt luksusowego zapachu przeznaczonego dla każdej kobiety, która ceni zapachy subtelne, zmienne, delikatne i oryginalne.
 
Buteleczka perfum Chance eau Tendre to subtelny, okrągły projekt w kolorze pudrowego różu. Barwa oddaje kwiatowy charakter ukrytego we flakonie zapachu. Perfumy charakteryzują się długą trwałością i wyjątkową esencjonalnością. Daj uwieść się tej zmysłowej linii zapachowej Chance będącej oryginalną i jedną z piękniejszych wizji zapachu Chanel.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L59

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top