fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L202

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Chanel Bleu de Chanel EDP

Perfumy Chanel - Bleu de Chanel EDP

Chanel - Bleu de Chanel EDP

647,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Zapach Chanel Bleu de Chanel powstał z myślą o mężczyznach, którzy cenią uniwersalne i ponadczasowe perfumy, w których znajduje się kwintesencja męskości - energia, ciepło i siła. Po francuskim domu mody można spodziewać się dwóch cech idealnego produktu - luksusu oraz najwyższej jakości. Nuty zapachowe zostały skomponowane tak, aby o każdej porze dnia i roku, uwydatniać inne akordy. Każdy mężczyzna spryskany Bleu de Chanel pachnie inaczej, dzięki temu perfumy podkreślają osobowość, indywidualizm i męską siłę każdego na swój sposób.
 

Chanel Bleu de Chanel - męskość niejedno ma imię

 
Niewątpliwym plusem perfum Chanel Bleu de Chanel jest ich trwałość - po spryskaniu nimi ciała, zapach ewoluuje, a sama kompozycja urzeka równowagą pomiędzy nutami. Z biegiem czasu (nawet do dwóch godzin) kompozycja przekształca się, pozostawiając na skórze wyrafinowaną woń. Chanel Bleu de Chanel to eleganckie perfumy wywołujące ciepłe i zmysłowe odczucia. Nadaje się na każdą porę dnia. Co ciekawe, w zależności od temperatury i aury, zapach uwydatnia różne akordy. W nucie głowy ujawniają się orzeźwiające wonie wetywerii, chłodzącej mięty, cytryny i rozgrzewającego pieprzu. W nucie serca znajdują się drzewne i głębokie wonie cedru i dębowego mchu. Tę ziemistą grupę przełamuje dodatek grejpfruta i żywicy ladanum. Nutę serca zamyka dodatek kwiatu jaśminu. Bazą zapachu, która jest wyczuwalna na długo po rozpyleniu, są orientalne i eleganckie akordy drzewa sandałowego, bursztynu, tajemniczego kadzidła w akompaniamencie rozgrzewającego imbiru.
 
Chanel pokazało światu intrygujący i czarujący zapach, który wywołuje ciepłe odczucia. Zapach zdobywa serce każdej kobiety, a tajemnica tkwi w wyszukanej kompozycji i najwyższej jakości użytych składników. Buteleczka jest zaprojektowana minimalistycznie - czarna, elegancka, w kształcie kwadratu. Chanel składa hołd męskości w każdym wydaniu, bez wyjątków.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L202

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top