fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L331

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

Chanel Allure Homme Sport

Perfumy Chanel - Allure Homme Sport

Chanel - Allure Homme Sport

560,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Chanel Allure to idealne odzwierciedlenie osobowości każdego mężczyzny, który pragnie poczuć się wyjątkowo w wielkim świecie. Nic więc dziwnego, że z czasem zaczął poszukiwać nowych wyzwań, które przyniosły mu bestsellerowe perfumy Chanel Allure Homme Sport. Jest to doskonałe ujęcie perfum Allure w ruchu, co zobrazowane zostało w postaci połączenia nut drzewnych oraz przyprawowych, kojarzących się z harmonią i chęcią ucieczki. Perfumy Chanel otwierają orzeźwiające nuty włoskiej mandarynki, pomarańczy, aldehydów i nut morskich. Z czasem przeistaczają się one w esencję wibrującego pieprzu, neroli oraz cedru. Zmysłowy, migdałowy aromat bazy wspaniale podkreśla esencja bobu tonka, białego piżma, bursztynu oraz żywicy elemi.
 

Perfumy Chanel Allure Homme Sport

 
Chanel Allure Homme Sport to propozycja zapachowa z 2004 roku, za której projektem stoi sam Jacques Polge, czołowy Nos domu mody Chanel. Jacques Polge uważany jest za prawdziwego mistrza w docieraniu do najgłębszych tajników męskiej osobowości, czego dowodem jest również prezentowany zapach. Tym razem za główny cel obrał sobie męską naturę drapieżnika, który nie boi się przekraczać granic własnych słabości, kocha nowe wyzwania i chce czerpać z życia pełnymi garściami. Mężczyzna wykreowany przez markę Chanel wie, czego pragnie od życia i robi wszystko, by najskrytsze marzenia przemieniać w rzeczywistość.
 
Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme pozwala mężczyźnie zanurzyć się we własnej duszy i znaleźć odpowiedni balans pomiędzy ciałem i umysłem, by móc na nowo żyć w idealnej harmonii. Perfumy te są na tyle specyficzne, że warto po nie sięgnąć w określonych sytuacjach, a przede wszystkim podczas intensywnych aktywności fizycznych – na siłowni, w domu lub na świeżym powietrzu. Allure Homme pozwala cieszyć się swoim aromatem przez cały dzień, pozostawiając na męskim ciele przyjemną mgiełkę. Oryginalnym dopełnieniem całości jest designerski flakonik w stalowej kolorystyce, dopełniony ekskluzywną, czarną zakrętką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L331

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top