fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L500

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Celine Dion Belong

Perfumy Celine Dion - Belong

Celine Dion - Belong

246,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Celine Dion to niekwestionowana diva muzyki pop, która rozkochała w swoim głosie miliony kobiet i mężczyzn z całego świata. Nie tylko jej muzyka jest godna naszego zainteresowania, ale także oryginalne kompozycje zapachowe. Wiosną 2005 roku do sprzedaży trafił trzeci z jej zapachów – perfumy Celine Dion Belong. Zapach ten wspaniale łączy w sobie sensualność i ciepło nut Orientu, jak również kwiatową lekkość i swobodę. Perfumy otwierają się przed nami owocową świeżością nut wiśni, ananasa oraz czerwonych jagód i szczypty bergamotki. Serce rozkłada nas łopatki swą lekkością i czarującą energią akordów orchidei, piwonii oraz kwiatu bawełny, by na koniec oddać się w pełni aromatom cyprysa oraz cyprysika japońskiego.
 

Celine Dion Belong

 
Perfumy Celine Dion Belong to esencja inspirowana radością z życia, pozytywną energią i chęcią łapania w dłonie wyjątkowych momentów, które nadają życiu sens. Perfumy stworzone zostały przez Christophe’a Raynauda, jednego z wiodących perfumiarzy, którzy dążą do jak najlepszego odzwierciedlenia kobiecej natury poprzez zapach. Jego celem było stworzenie zapachu „wytwornego i radosnego”, a przy tym niezwykle inspirującego. Dobrane przez niego składniki zapachowe subtelnie wnikają w kobiece ciało i sprawiają, że czuje się ona lekko i czarująco o każdej porze dnia i nocy.
 
Damskie perfumy Celine Dion Belong to zapach określany jako aromatyczna celebracja życia. Szczęście, radość, energia i bezkresna siła, której nie sposób się oprzeć. To właśnie dzięki nim kobieta jest w stanie ukazać prawdziwą siebie i rozgrzać męskie zmysły niemal do czerwoności. Perfumy Belong polecane są jako uzupełnienie stylizacji eleganckich i wieczorowych, jak również tych na codzienne wyjścia. Wspaniałym dopełnieniem całej kreacji zapachowej Celine Dion okazał się elegancki, oryginalny flakonik w kształcie pięcioboku, kryjący w sobie przezroczysty płyn, który zachęca do tego, by śmiać się, cieszyć i podążać za głosem własnego serca.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L500

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top