fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L8

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

Carolina Herrera – 212 VIP

Perfumy Carolina Herrera – 212 VIP

Carolina Herrera – 212 VIP

449,00 zł
Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Carolina Herrera 212 VIP Woman – perfumy, dzięki którym to Ty tego wieczoru będziesz gwiazdą błyszczącą w tłumie, odzyskasz pewność siebie i poczujesz się po prostu pięknie. Zanurzając się w ich aromacie, oddasz swe zmysły sensualnemu połączeniu egzotycznej marakui i mocno schłodzonego rumu, które następnie przechodzi w esencję gardenii i piżma. Tym, co jednak zauroczy Cię najbardziej, będzie intensywny aromat słodkiej wanilii, a także wibrującego akordu fasoli tonki, który wyzwoli w Tobie skrywane zamiłowanie do luksusu i elegancji. Carolina Herrera zadbała o to, by jej perfumy 212 VIP przykuły Twoją uwagę niemal od pierwszego momentu, od kiedy tylko pojawiły się na rynku w 2010 roku. Subtelna słodycz otulających Twe ciało nut waniliowych przyjemnie przeplata się z orientalną egzotyką, wobec której nie sposób pozostać obojętnym.
 

Carolina Herrera perfumy - 212 vip woman

 
Perfumy Carolina Herrera 212 VIP to nowa odsłona kultowej serii CH 212, inspirowanej motywem miasta wielbionego przez projektantkę, Nowego Jorku. Głównym założeniem Caroliny Herrery było wspieranie kobiet w eksponowaniu przez nie dziewczęcego uroku, przebojowości i charyzmy, by na nowo mogły poczuć się jak prawdziwy VIP w szalonym, zabieganym świecie. Perfumy Carolina Herrera 212 VIP Woman pozwolą Ci zrozumieć, że w życiu nie jest najważniejsze to, co masz, a jedynie to, kim jesteś – kobietą, która jest świadoma swych atutów i wie, czego pragnie od życia.
 
Woda perfumowana Carolina Herrera z przyjemnością przeniesie Cię do świata Orientu, w którym odkryjesz siebie na nowo – przełamiesz własne słabości, podkreślisz to, co w Tobie najpiękniejsze i nie zawahasz się przed tym, by rozbudzać męskie zmysły. W całej kreacji zapachowej nie bez znaczenia pozostaje także oryginalny flakonik perfum Carolina Herrera, który stanie się idealną ozdobą Twojej toaletki. Prosta, smukła forma z delikatnymi zaokrągleniami na wypolerowanej, złotej powierzchni to najlepszy sposób, by podarować sobie najczystsze piękno i móc stać się jeszcze piękniejszą wersją samej siebie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L8

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top