fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L203

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

Calvin Klein Obsession

Perfumy Calvin Klein - Obsession

Calvin Klein - Obsession

103,30 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Obsession to zapach historyczny - jego przyciągające właściwości kuszą niezmiennie grono mężczyzn, a także przyciągniętych tymi perfumami kobiet. Kompozycja jest bardzo ciepła, intensywna, drzewno-kadzidłowa i długo rozkwitająca na skórze. Zapach powstał w 1985 roku. Pomimo ponad 35 lat obecności na rynku, pozostaje jednym najbardziej rozpoznawalnych i unikatowych zapachów na świecie. CK Obsession doczekał się także kontynuacji tej linii zapachowej.
 

Calvin Klein Obsession - wiecznie żywy płomień Orientu

 
Kompozycja należy do grupy perfum ciężkich, mocnych, ale i o zmiennych nutach. Pierwsze wrażenie związane z intensywnością zapachu zmieni się po kilku minutach, a dalsze nuty pozostaną żywe nawet po kilku godzinach od spryskania ciała. Calvin Klein Obsession Man posiada bogactwo nut, którym trudno się oprzeć. W pierwszych chwilach po rozpyleniu zapachu Obsession kusi egzotycznymi owocowymi woniami - wyczuwalna jest mandarynka, cytryna i bergamotka. Po chwili perfumy ewoluują, obdarzając skórę orzeźwiającymi akordami lawendy i delikatnej szałwii. Nuta środkowa to także bogactwo korzennych i ciepłych przypraw: gałki muszkatołowej, goździka, a także orientalnej mirry i ziołowej kolendry. Nuty bazowe należą do grupy drzewnej i ziemistej. Te akordy pozostają na skórze aktywne przez wiele godzin. Ciało zyska kuszący i zmysłowy zapach dzięki ambrowym i kadzidłowym akordom. Drzewo sandałowe i paczula roztoczą aurę tajemniczości, a wetyweria natchnie do chwili refleksji nad męską siłą.
 
Perfumy nadają się dla zdecydowanych, pewnych siebie mężczyzn. Calvin Klein Obsession to z pewnością zapach podkreślający indywidualność. Spodoba się mężczyznom, którzy doceniają zapachy inspirowane wschodnią roślinnością i egzotyką. Obsession przypomina nieco miejsce, w którym lekko tlą się kadzidła, a naokoło rosną cytrusowe drzewa i orientalne trawy. Buteleczka ma owalny kształt - był on inspirowany formą indiańskiego kamienia modlitewnego. Współkreatorem był Pierre Dinand - znany na całym świecie projektant buteleczek perfum. Perfumy Obsession utrzymują się długo na skórze, przez wiele godzin zapach jest odczuwalny z niezwykłą intensywnością. Obsession rozpala zmysły, pozwala zanurzyć się w orientalny i zniewalający zmysłowy świat.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L203

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top