fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L69

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Calvin Klein Obsession Night

Perfumy Calvin Klein - Obsession Night

Calvin Klein - Obsession Night

93,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Jeden z najsłynniejszych projektantów i twórców perfum przedstawia nocną wariację zapachu Obsession. Perfumy Obsession Night to perfumy, o których trudno zapomnieć. Nie bez powodu są tak nazwane - hipnnotyzują i urzekają nocnym czarem, uwodzicielską owocowo-orientalną kompozycją. Składają się na nie wonie egzotycznych owoców, bukiet świeżych, zmysłowych kwiatów, a także aromaty orientalne, drzewne i lekko przydymione. W perfumach CK Obsession Night odnajdziesz słodycz, a Twoją obsesją stanie się zdobycie następnego flakonika tych uwodzicielskich perfum… Czym pachnie nocna obsesja od Calvina Kleina?
 

Perfumy Calvin Klein Obsession Night

 
Skrapiając się wyrafinowaną kompozycją perfum Obsession Night, możemy mieć pewność, że nasze zmysły nie będą mogły uwolnić się od bogactwa aromatów zamkniętych w buteleczce. Pierwsze nuty zapachu należą do owoców cytrusowych - gorzkiej pomarańczy i mandarynki oraz ziemistego dzięgla i promieniujących nocą białych kwiatów. Nuty serca należą do innych kwiatowych woni. Składają się na to kwiat róży, gardenii, konwalii i jaśminu. Mocny kwiatowy akcent w pełni harmonizuje z nutami bazowymi perfum, które otwierają bramy do orientalnej części nocnego ogrodu. Możemy poczuć głęboką i przyjemnie ciężką woń drzewa sandałowego oraz ambry. Do tej grupy dodano także tonkę, która uwalnia niezwykle oryginalny, słodki aromat. Królowa słodkich zapachów wanilia, harmonizuje z kwiecistym bukietem. Zakończeniem tych oryginalnych perfum jest nuta drzewa kaszmirowego, orientalnego i głębokiego zapachu.
 
Zapach perfum Calvina Kleina Obsession Night został ukryty w szafirowym, zmysłowym flakoniku o owalnym kształcie inspirowanym formą kamienia. Buteleczka zachowała kształt taki, jak jego starsza wersja Obsession wydana już w 1985 roku. Kolor flakonu odpowiada jego zawartości - nocnej esencji podobnej do spaceru po ogrodzie pełnym kwiatów i drzew podczas pełni księżyca. Rozświetlone księżycem kwiaty uwalniają swój nocny wdzięk, a orientalne nuty współgrają z kwiatową podstawą. Pozwól uwieść się zapachom słodkiej i zmysłowej nocy od Calvina Kleina.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L69

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top