fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L290

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

Calvin Klein – IN2U Men

Perfumy Calvin Klein – IN2U Men

Calvin Klein – IN2U Men

124,90 zł
Pojemność: 150ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Odkryj świeżość i energię młodego pokolenia, która zamknięta została w męskim odpowiedniku kultowych perfum Calvin Klein IN2U Men. Zapach ten wprowadza nas w świeży, uzależniający klimat nut aromatyczno-fougere, dzięki którym każdy młody chłopak może poczuć się prawdziwym mężczyzną. Zaledwie kilka kropel perfum IN2U Men wystarczy, by Twoje ciało uwiodła lekkość musujących nut cytryny i liścia pomidora. Idąc dalej, poczujesz, jak sensualność ziaren kakaowca wprowadza w Twoją duszę dozę spokoju i harmonii. Aromatycznym zwieńczeniem całej kreacji zapachowej Calvina Kleina jest niepowtarzalne połączenie nut wetywerii, cedru i białego piżma.
 

Perfumy Calvin Klein CK IN2U

 
Kiedy uniwersalne zapachy unisex od Calvina Kleina przestają już zachwycać, na pierwszy plan wysuwa się nowy, jeszcze bardziej zaskakujący aromat perfum Calvin Klein IN2U Men. Kompozycja dostępna jest w sprzedaży od 2007 roku jako projekt perfumeryjnych mistrzów – Carlosa Benaima, Bruno Jovanovica, Loca Donga oraz Jean-Marca Chaillana. Nieokiełznana świeżość perfum Calvina Kleina w połączeniu z nutką cytrusowej lekkości sprawia, że każdy mężczyzna może na nowo poczuć się beztrosko i swobodnie. Zapach wyrażający wolność i buntowniczą naturę młodego człowieka dodaje mu pewności siebie i pozwala poczuć się częścią zupełnie nowej generacji, określanej przez Calvina Kleina jako „techno-seksualnym pokoleniem”.
 
Perfumy CK IN2U Men całkowicie zmieniają męskie postrzeganie świata, dając mu nadzieję na to, że najpiękniejsze chwile w życiu są dopiero przed nim. Mężczyzna marki Calvina Kleina traktuje swoje życie jako ekscytujące wyzwanie, któremu pragnie poddać się bez reszty. Zapach doskonale komponuje się ze stylizacjami codziennymi, noszonymi przede wszystkim w najbardziej upalne, letnie i wiosenne dni. By jeszcze mocniej podkreślić oryginalny, nowoczesny charakter perfum, Calvin Klein dodał do nich designerski flakonik, utrzymany w minimalistycznej, a zarazem bardzo ciekawej stylistyce.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L290

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top