fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L504

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Calvin Klein – CK2 (UNISEX)

Perfumy Calvin Klein – CK2 (UNISEX)

Calvin Klein – CK2 (UNISEX)

119,99 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Sto twarzy kobiecości skontrastowane z obliczem prawdziwej męskości – oto kultowe perfumy Calvin Klein CK2 z kategorii unisex, dzięki którym poznajemy świat pełen sprzeczności. Zapach ten stał się ikoną młodości, symbolem millenialsów, którzy pragną żyć według własnych zasad. Perfumy wspaniale łącz w sobie kontrasty – kobiecą świeżość nut drzewnych i aromatyczną głębię nieskazitelnej męskości, w której każdy jest w stanie odnaleźć cząstkę siebie. CK2 to zapach, który już w pierwszej chwili obezwładnia nasze zmysły esencją słodkiej gruszki, mandarynki, fiołka oraz szczyptą pikantnego wasabi. Serce czaruje sensualnością akordów róży i korzenia irysa, idącego w parze z aromatem piwonii, otoczaka oraz hedione. Na koniec czeka na nas odurzająca baza wraz z królującym w niej akordem wetywerii, drzewa sandałowego, kadzidła oraz białego piżma.
 

Calvin Klein CK2

 
CK2 perfumy od Calvina Kleina to jeden z najlepszych zapachów ostatnich lat, wprowadzony do sprzedaży w 2016 roku. Jego uniwersalny aromat świetnie nawiązuje do prawdziwego hitu z kategorii unisex – perfum Calvin Klein CK One z 1994 roku. Tym razem również czeka na nas emocjonująca gra przeciwstawnych osobowości – delikatnej, naturalnej kobiecości i siły, charyzmy elektryzującej męskości. Kobieta kreowana przez Pascala Gaurina, twórcę perfum, szuka swojej energii w potędze natury, jest świadoma swego piękna i pełna pokory w stosunku do tego, co szykuje dla niej los. Mężczyzna zaprezentowany w perfumach CK2 to natomiast prawdziwy wulkan energii, pragnący na każdym kroku emanować siłą i nieskończoną męskością.
 
Calvin Klein CK2 to aromatyczna opowieść o wojnie dwóch światów, o wzajemnym poszukiwaniu wspólnej drogi, pełnej intymności i mocy żywiołów. Zapach polecany jest do noszenia zarówno w ciągu dnia przez kobiety romantyczne i subtelne, jak również wieczorową porą – przez mężczyzn o naturze rockandrollowca. By całość zyskała jeszcze bardziej zachwycający charakter, perfumy Calvin Klein podkreślono nowoczesnym flakonikiem w uniwersalnym, przezroczystym wykończeniu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L504

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top