fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L193

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

Cacharel Noa

Perfumy Cacharel - Noa

Cacharel - Noa

359,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Nieczęsto zdarza się spotykać kompozycje, których nie da się porównać do żadnego innego, znanego nam zapachu. O prawdziwej perle wśród perfum można mówić w wypadku perfum Noa Cacharel. Marka Cacharel stawia na luksus w iście francuskim wydaniu - romantycznym, poetyckim i zmysłowym. Noa to nie pierwszy, tak zaskakujący i pożądany projekt perfum francuskiej marki. Rozpylając Noa na swojej skórze, nie potrzeba dodawać żadnych słów. Zapach wyraża wszystkie piękne emocje i ciepłe uczucia.
 

Noa Cacharel - perła wśród zapachów

 
Perfumy Noa Cacharel klasyfikują się pomiędzy zapachem ziołowo-świeżym a orientalnym, otulającym i drzewnym. Bogactwo tej kompozycji pozwala doświadczyć prawdziwej synestezji - przemieniające się i współgrające akordy dostarczają intensywnych, niezapomnianych wrażeń. Zapach Noa otwiera nuta głowy, na którą składają się akordy nieskazitelnej białej piwonii, ciepłego i ziołowego mchu oraz ziemistego drzewa cedrowego. Pierwsze momenty po rozpyleniu perfum aktywizują, rozpalają zmysły i pobudzają wyobraźnię. Po chwili można wyczuć nutę serca zapachu, a więc mieszankę woni świeżej trawy, zmysłowego, słodkiego irysa oraz urzekającego swoim orientalnym charakterem drzewa sandałowego. Trzecią grupą zapachu jest niespotykane połączenie surowej kolendry z dodatkiem ziaren kawy, otulone jedwabistą wonią piżmową. Otrzymujemy harmonijny, ale i zaskakujący zapach - wyrafinowany, delikatny i intensywny.
 
Perfumy Noa Cacharel odkrywają swoją najpiękniejszą tajemnicę przy zetknięciu z kobiecą skórą. Ten duet wprowadza zmysłowy i lekki nastrój. Po rozpyleniu kompozycja otula ciało ciepłem i pozostawia na skórze wrażenie subtelnej, kremowej konsystencji. Zapach jest urzekająco dyskretny, wyróżnia go to spośród intensywnych i ciężkich kompozycji. Noa to Twój indywidualny skarb zamknięty w okrągłym, mieniącym się i fantazyjnym flakonie, na którego dnie spoczywa dyskretna i tajemnicza perła.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L193

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top