fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L64

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Cacharel Amor Amor

Perfumy Cacharel - Amor Amor

Cacharel - Amor Amor

349,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Jak pachnie miłość, czy da się ją poczuć? Francuski dom mody ma na to pytanie swoją odpowiedź - są nią precyzyjnie skomponowane miłosne perfumy Cacharel Amor Amor. Miłosne akordy w tych perfumach przeplatają się od orzeźwiających, kwaśnych owoców, przez subtelne kwiatowe aromaty, aż po zdecydowane, szyprowe i słodkie wonie. Zapach stworzony z myślą o miłości do samej siebie oraz namiętności promieniującej na innych... Czy dasz uwieść się słodkiemu smakowi miłości i odważysz się zatopić w zmysłowej harmonii od Cacharel?
 

Cacharel - perfumy Amor Amor 100ml

 
Amor Amor to kompozycja kwiatowo-owocowa, słodka jak pierwsze spojrzenia w oczy zakochanych. Ale zapach od Cacharel kryje też wonie ziemiste, silnie związane z naturą i korzeniami. Nutę głowy zapachu Amor Amor otwiera egzotyczne trio: słodko-gorzki czerwony grejpfrut, soczysta pomarańcza i mandarynka. Tropikalnym owocom towarzyszy cierpki owoc czarnej porzeczki. Nuta serca prezentuje nieskazitelnie białe i urzekające zapachy kwiatów: jaśminu i konwalii. Trzeci stopień zapachu Cacharel przyciąga i hipnotyzuje woniami drzewnymi: cedru i sandału. Akompaniament zapewniają zdecydowane nuty białego piżma i szarej ambry. Zapach Amor Amor jest pełen harmonii, dzięki wyważonym, różnorodnym nutom zapachowym.
 
Cacharel stworzył charyzmatyczny zapach o silnie przyciągających właściwościach! Przede wszystkim należy on do grupy perfum słodkich, których słodycz ma różne źródła: owocowe, kwiatowe oraz drzewne. Dzięki temu można dostrzec, że miłość pachnie słodko, ale różnorodnie. Zapach perfum Cacharel Amor Amor symbolizuje miłość pierwotną, intensywną, choć subtelną. Otulenie ciepłymi i słodkimi aromatami pozwala rozpieścić zmysły i oddać się pięknym emocjom. Romantyczny i delikatny flakonik perfum przyciąga wzrok dzięki połączeniu intensywnej czerwieni z minimalistycznym projektem buteleczki. Cacharel stworzył niewątpliwie zapach miłości. Pozwól na zakochanie się w tym nasyconym uczuciami zapachu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L64

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top