fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L510

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Bruno Banani Pure Woman

Perfumy Bruno Banani - Pure Woman

Bruno Banani - Pure Woman

246,00 zł
Pojemność: 40ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Bruno Banani dobrze wie, co zrobić, żeby sprawić kobiecie przyjemność! Perfumy Bruno Banani Pure Woman są tego najlepszym, a zarazem najczystszym dowodem. Zapach pełen promiennego blasku i elektryzującej świeżości wspaniale łączy w sobie nuty kwiatowe i owocowe – symbol prawdziwej kobiecości. Już pierwsze, owocowe akordy czarnej porzeczki i zielonej mandarynki zachęcają nas do tego, by choć na moment dać się ponieść chwili. Serce nie pozostaje dłużne pragnieniu zabawy i wybrzmiewa harmonijnym aromatem piwonii, egzotycznego mango oraz cyklamenu. Najdłużej rozkoszować będziemy się natomiast bazą, która idealnie współgra z całością dzięki zapachowi słodkiej wanilii i rozgrzewającego bursztynu.
 

Bruno Banani Pure Woman

 
Bruno Banani Pure Woman to istna eksplozja radości i szaleństwa, której wystarczy się poddać. Perfumy pojawiły się w sprzedaży w 2007 roku, w krótkim czasie stając się wiernym towarzyszem kobiet, które potrzebują aromatycznego pobudzenia do działania. Prosta, a zarazem niesamowicie ożywcza mieszanka drogocennych składników zapachowych sprawia, że każda z kobiet Bruno Bananiego może poczuć się świeżo, pewnie i czarująco – bez względu na swój wiek! Pure Woman perfumy to propozycja, której z pewnością nie oprze się życiowa dominatorka, która uwielbia trzymać rękę na pulsie i panować nad każdą sytuacją, przez którą staje w życiu. Jej błysk w oku i promienny uśmiech sprawiają, że mężczyźni wręcz szaleją na jej punkcie.
 
Kwiatowo-owocowe szaleństwo perfum Bruno Bananiego zachęca do tego, by zachłysnąć się życiem i odkrywać w nim to, co piękne i do tej pory jeszcze nie znane. Perfumy Pure Woman są doskonałym wyborem dla nowoczesnych kobiet, które pragną czuć się wyjątkowo w gorące, letnie dni – podczas beztroskiego wyjazdu wakacyjnego, jak również w trakcie intensywnego dnia w pracy. Upust szaleństwu daje także ekstrawagancki flakonik, idealnie odzwierciedlający seksowne, kobiece krągłości.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L510

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top