fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L546

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

Britney Spears Fantasy

Perfumy Britney Spears - Fantasy

Britney Spears - Fantasy

307,50 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Daj się ponieść fantazji i przenieść się wprost do świata kobiecych pragnień – poznaj Britney Spears Fantasy! Ten wyjątkowy zapach nie bez powodu określa się mianem czystej esencji kobiecości, łączącej w sobie wszystko to, czym pragnie zachwycać każda współczesna kobieta. Perfumy opracowane zostały na bazie słodkich akordów kwiatowych, owocowych oraz gourmand, wspaniale odzwierciedlających romantyczną naturę każdej kobiety. W nutach głowy zanurzamy się w owocowej eksplozji nut słodkiej pigwy, egzotycznego, czerwonego liczi oraz kiwi. Serce przeprowadza nas przez delikatne akordy jaśminu, orchidei, białej czekolady oraz muffinki. Niezwykle uwodzicielski charakter perfumom nadaje natomiast baza, którą skupiono wokół odurzającego aromatu piżma, korzenia irysa oraz nut drzewnych.
 

Britney Spears Fantasy

 
Perfumy Britney Spears Fantasy dostępne są w sprzedaży od 2005 roku jako druga z propozycji zapachowych kreowanych przez amerykańską gwiazdkę muzyki pop. Zapach powstał we współpracy z Jamesem Krivdą, który pragnie ukazać nam zupełnie nowe wcielenie kobiety na miarę XXI wieku. Kobieta wybierająca perfumy Fantasy uwielbia znajdować się w centrum zainteresowania, jest radosna, czarująca i hipnotyzująco piękna. W życiu kieruje się sercem i emocjami, a jej nienaganny wygląd sprawia, że staje się wzorem do naśladowania dla innych kobiet.
 
Wybierając perfumy Britney Spears Fantasy, możesz mieć pewność, że to Ty staniesz się królową tej nocy, rozgrzewającą zmysły mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu. Zapach ten świetnie sprawdzi się bowiem wieczorową porą, idealnie łącząc się z seksownymi stylizacjami dla kobiety o naturze kusicielki. Fantasy to także zapach do noszenia na co dzień, dzięki któremu dasz się ponieść fantazji i odkryjesz magię i piękno w szarej, zwyczajnej codzienności. Perfumy ujęto w charakterystycznym dla projektów Britney flakoniku, w mocno różowej kolorystyce. Całość ozdobiono pięknymi kamieniami Swarovskiego, dzięki czemu perfumy prezentują się niezwykle szykownie i elegancko.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L546

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top