fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L5

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Hugo Boss Jour

Perfumy Hugo Boss - Jour

Hugo Boss - Jour

136,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Nuty zapachowe Boss Jour Pour Femme:
  • Nuta głowy: limonka, kwiat grapefruita
  • Nuta serca: białe kwiaty: frezja, konwalia, wiciokrzew
  • Nuta podstawy: biała brzoza, ambra
 
Dom mody Hugo Boss jest znany nie tylko z projektowania ubrań od kilkudziesięciu lat. Jest także słynnym twórcą zapachów, którym zaufało wiele wyjątkowych kobiet na całym świecie.
 

Boss Jour Pour Femme

 
Perfumy Hugo Boss Jour to afirmacja dla każdego dnia. Dzień bywa różny dla każdej z nas, dlatego otulenie dopełniającym dzień zapachem, to prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Dajmy się ponieść synestezji, a będziemy mogły doświadczyć owocowo-kwiatowej gamy przemieniającej każdą chwilę w radosny czas, dzięki wyjątkowemu zapachowi od Hugo Boss. Każdy, kto poczuł aromaty perfum niemieckiej marki, wie, że charakteryzuje je elegancja, dokładność oraz przemyślana, wyważona kompozycja zapachowa. Tym razem Hugo Boss proponuje wersję zapachu przeznaczonego na dzień, aby rozświetlić kobiecy dzień.
 
Zapach powstał w wyniku zmieszania owocowo-kwiatowych woni. Na pierwszy plan wysuwa się energizujący zapach limonki w połączeniu z orzeźwiającą wonią kwiatu grapefruita. Nutę serca otwierają białe kwiaty: frezja oraz konwalia. Przypominają zapachy wczesnej wiosny, symbolizują elegancję, ale i wieczną młodość duszy. Uzupełnieniem nuty serca jest aromat wyjątkowego wiciokrzewu. Perfumy Hugo Boss Jour wieńczą drzewne nuty białej brzozy oraz ambry, tworząc dzięki temu elegancki, harmonijny, dopełniony do ostatniej kropli zapach perfum.
 
Daj uwieść się świeżości, jaka drzemie w tym kobiecym flakonie. Jasna, pastelowa kolorystyka uspokaja i daje nadzieję na piękny dzień. Hugo Boss to dzień słoneczny, radosny i spontaniczny. Pełen energii i ciekawych zdarzeń. Spraw, aby Twój dzień też się taki stał, spryskując się świeżą wonią od niemieckiego domu mody. Dla kobiet szukających zapachu intensywniejszego, kontrastującego z dzienną wersją Hugo Boss wymyślono także jego “czarną” wersję nocną.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L5

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top