Prezent na dzień mamy - czy perfumy to najlepszy prezent? Nasze pomysły na upominki na Dzień Matki

Prezent na dzień mamy - czy perfumy to najlepszy prezent? Nasze pomysły na upominki na Dzień Matki

Jest taki jeden dzień w roku, który powinien być obchodzony przez mamy wyjątkowo uroczyście. Dzień Matki to okazja dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku, aby w szczególny sposób wyrazić swoje uczucia. Jeżeli nie wiesz, co na dzień mamy kupić, zastanów się nad perfumami. Piękne zapachy zamknięte w gustownych flakonach uosabiają ulotne chwile i emocje, a nawet przywołują wspomnienia.

Perfumy dla mamy – prezent doskonały?

Nie ma uniwersalnej recepty na idealny prezent, ale są takie upominki na dzień matki, które mogą sprawić jej mnóstwo radości. Kobiety lubią czuć się piękne, pewne siebie i zrelaksowane, a ładny zapach wprawia je w dobry nastrój i sprawia, że emanują subtelną zmysłowością. Urzekający aromat sprawia, że obdarowywana osoba czuje się doceniona. Wybierając perfumy na prezent dla mamy, podarujesz jej odrobinę luksusu, a zapach będzie się jej kojarzył z tobą.

Przywołaj wspomnienia chwil spędzonych z mamą. Zastanów się, czy któreś z nich łączy się ze specyficznymi zapachami. Może jeździliście w miejsce pełne łąk, a mama z zachwytem wdychała woń polnych kwiatów? O majowych konwaliach przypomni jej Elizabeth Arden 5th Avenue. A może perfumy dla mamy powinny być słodkie, jak czekolada, którą piliście w zimowe wieczory? Spraw, aby w natłoku codziennych obowiązków nie zapomniała o sobie.

Czym się kierować przy wyborze perfum dla mamy?

Wspólne wspomnienia budują silną więź, dlatego warto się do nich odwołać, jeżeli chcesz podarować wymowny prezent na dzień matki. Przede wszystkim kieruj się jej gustem. Zerknij, czy w łazience albo w innym miejscu, gdzie trzyma kosmetyki, stoją perfumy. Kup jej ulubione lub wybierz kompozycję aromatów należących do tej samej kategorii. Możesz też celowo skierować rozmowę na zapachy.

Zastanów się, jaki temperament ma twoja mama. W jaki sposób się ubiera i co lubi robić, wiele mówi o jej osobowości, a tym samym sprawia, że łatwiej wybrać trafiony prezent na dzień mamy. Inne perfumy będą odpowiednie dla kobiety odważnej, która wyznacza sobie kolejne cele i je realizuje, a inne dla tej, która lubi spokój i odpoczynek wśród natury. Zwróć uwagę, aby w zapachu nie było nut, których nie lubi, np. kadzidła – nie kupuj wtedy m.in. perfum Tom Ford Black Orchid.

W poszukiwaniu najlepszych perfum dla mamy – inspiracje

W specjalnym dniu, jakim jest dzień matki, prezent powinien mieć szczególną oprawę, dlatego poszukaj zapachu w wytwornym flakonie. Kwiatowa kompozycja Miss Dior Blooming Bouquet oczaruje przede wszystkim miłośniczki róż. Mandarynka, w towarzystwie moreli i brzoskwini, przełamuje słodycz kwiatów. To idealne perfumy na dzień matki, ponieważ łączą elegancję z nowoczesnością i są odpowiednie na różne okazje.

Trudno oprzeć się świeżości szyprowo-kwiatowego bukietu Chloé Nomade, który kusi słodyczą mirabelki, aby potem oczarowywać frezją, mchem dębowym i drzewem sandałowym. Orientalno-drzewny aromat perfum Calvin Klein Truth spodoba się kobietom zdecydowanym, które mają własny styl. Aby prezent na dzień mamy okazał się niespodzianką przynoszącą mnóstwo radości, przede wszystkim ofiaruj go z wyrazami miłości. 

All comments

back to top