fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L273

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Azarro Chrome

Perfumy Azarro - Chrome

Azarro - Chrome

329,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
Ilość

Poznaj legendę wśród energetyzujących zapachów dla mężczyzn – perfumy Azzaro Chrome, które uwiodą Twoje zmysły świeżością nut cytrusowych i aromatycznych. Oderwij się na chwilę od codziennych trosk i problemów, przenosząc się wprost do nut głowy, które zachwycają lodowatą mieszanką cytryny, rozmarynu, ananasa, bergamotki i neroli. W sercu perfum subtelnie zaznacza się aromat cyklamenu, kolendry, jaśminu i mchu dębowego. Rozgrzewająca baza przyjemnie flirtuje z męskim ego, oferując mu esencję fasolki tonki, drzewa sandałowego, cedru, piżma, kardamonu oraz brazylijskiego drzewa różanego.
 

Perfumy Azzaro Chrome

 
Azzaro Chrome to nowość z 1996 roku, za której projekt odpowiedzialny jest Gerard Haury, jeden z kultowych perfumiarzy XXI wieku. Inspiracją do stworzenia perfum stała się magiczna relacja pomiędzy ojcem i synem, ich silna więź, której nikt nie jest w stanie rozerwać. Za przykład idealnej relacji obrane zostały uczucia łączące twórcę marki, Lorisa Azzaro i jego wnuka. W ten sposób mamy niepowtarzalną okazję na to, by wyrazić radość z życia i chęć dzielenia się z innymi swoim szczęściem. Mężczyzna marki Azzaro to urodzony optymista, dla którego życie to niekończąca się bajka o słodko-gorzkim smaku. Najważniejszą wartością w jego życiu jest rodzina i to jej podporządkowuje swoje plany, pragnienia i marzenia.
 
Perfumy Azzaro Chrome to zapach idealny dla mężczyzny w niemal każdym wieku. Wspaniale zaprezentuje się na ciele mężczyzny młodego, nowoczesnego, pełnego energii i pozytywnych wibracji. Z powodzeniem ozdobi także ciało mężczyzny dojrzałego i wyrafinowanego, pragnącego czuć się świeżo i komfortowo w każdej sytuacji. Optymistyczny aromat perfum Chrome świetnie podkreśli każdą codzienną stylizację, noszoną zarówno do pracy, jak również na wieczorne spotkanie ze znajomymi. Perfumy Azzaro Chrome ujęto w eleganckim, chromowanym flakoniku o prostej, minimalistycznej budowie. Buteleczka ta stanowi wzór perfekcji i świeżości, która zachęca do tego, by zanurzyć się w niej mocniej i bliżej.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L273

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: cytrusowo - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top