fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L435

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

Armani – Stronger With You

Perfumy Armani – Stronger With You

Armani – Stronger With You

479,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Perfumy męskie Armani Stronger With You to zapach będący ponadczasowym symbolem niekończącej się młodości, hołdem złożonym ponadczasowemu pięknu i elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody. Perfumy Armani są odpowiedzią na kobiecą wersję Armani Because It’s You, co tworzy spójny dialog na temat potęgi niekończącej się miłości. Stronger With You to zapach łączący w sobie energię płynącą ze składników aromatycznych oraz fougere, tworząc tym samym idealnie zbalansowaną kompozycję zapachową. Nuty głowy rozkosznie wibrują esencją kardamonu, różowego pieprzu oraz liści fiołka. Serce utrzymane w nurcie olfaktorycznym imponuje królewskim aromatem szałwii, by na koniec zdominować wszystko esencją waniliowej zmysłowości, słodkiego kasztana oraz ponadczasowego piżma.
 

Perfumy Armani Stronger With You

 
Perfumy Armani Stronger With You uważane są za jeden z najlepszych zapachów męskich ostatnich lat. Stworzony w 2017 roku i opracowany przez Cecile Matton stał się ulubieńcem wśród mężczyzn nowoczesnych, silnych i odważnych, by podkreślać swą wyjątkowa osobowość. Mężczyzna kreowany przez Giorgio Armaniego nie boi się łamać z góry utartych schematów i kierować się własnymi zasadami, jest czuły i uwodzicielski. W swoim życiu kieruje się kontrolowaną przez niego beztroską i miłością do wolności, młodości oraz ponadczasowego indywidualizmu.
 
Stronger With You to także hołd złożony nowoczesnej miłości, która łączy dwoje młodych kochanków. To właśnie dzięki niemu w Twoich żyłach zaczyna buzować potężna fala pożądania, a kobieta Twojego serca zyskuje spokojny azyl i miejsce, które pachnie spokojem i bezpieczeństwem. Perfumy męskie Armani Stronger With You świetnie podkreślą każdą męską stylizację, dodając ich właścicielowi pewności siebie i wyjątkowości. Ten magiczny, orientalny zapach ujęty został w ekskluzywnym flakoniku wypełnionym bursztynowym płynem, stając się tym samym doskonałym afrodyzjakiem na kobiece zmysły i pragnienia.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L435

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top