fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L2

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Armani Si

Perfumy Armani - Si

Armani - Si

390,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Armani Si to zapach skrojony na miarę współczesnych realiów, ale legendarny i sięgający dawnych korzeni perfumiarzy.
 
Nuty zapachowe perfumów Giorgio Armani Si :
  • Nuta głowy: nektar z czarnej porzeczki
  • Nuta serca: frezja, róża majowa
  • Nuty bazy: Jasne drzewo piżmowe, paczula, wanilia, szypr, Orcanox
 
Połączeniem zapachu perfum jest miks różnych aromatów. Składają się na niego wonie owocowo-kwiatowe jak orzeźwiający nektar z czarnej porzeczki, delikatny, ale wyraźny kwiat frezji oraz zniewalająca róża majowa będąca symbolem miłości. Grupę ziemistą i cięższą tworzą zapachy paczuli, szypru i drzewa piżmowego. Słodka nuta to zasługa niezawodnej wanilii, która jest niewątpliwą królową słodyczy. Zapach Giorgio Armani Si kojarzy się z emocjami i przeżyciami, opowiada historie tak różne, jak różne są doświadczenia każdej kobiety.
 

Giorgio Armani Si - perfumy Si - woda perfumowana

 
Tajemnicą zapachu jest niecodzienne połączenie aromatów. Efektem są perfumy Armani Si charakteryzujące się pudrowym akcentem, owocową świeżością i zdecydowanym drzewnym aromatem. Zapach, dzięki składnikowi szypru, z sukcesem wyróżnia się na tle innych woni. Szyprowy zapach to woń drzewna, przypominająca spacer po lesie w towarzystwie mchów, paproci i świeżej ziemi. Powrót do korzeni pomaga docenić to, co w życiu jest dla nas najważniejsze. Natura koi i uspokaja, ale nadaje też pierwotnej odwagi, aby stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Wynikiem intrygującego połączenia, jakie stworzył dom mody Armani, są perfumy luksusowe, zmysłowe, legendarne, zmieniające punkt widzenia. Siła, otwartość i niezależność leżą w każdej kobiecie, a perfumy Armani Si wzmacniają kobiecą osobowość.
 
Prostokątną buteleczkę perfum wieńczy ekstrawagancka czarna nakrętka. Pudrowy róż zestawiony z czernią odzwierciedla kontrasty pomiędzy aromatami zawartymi w perfumach. Elegancja nie oznacza tylko wyglądu zewnętrznego, ale dzięki zmysłom węchu to także otwarcie bram do świata synestezji i sztuki życia. Giorgio Armani Si daje możliwość wejścia do świata finezji i elegancji, którą nosisz w sobie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L2

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top