fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L178

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

Armani Emporio Femme She

Perfumy Armani- Emporio Femme She

Armani- Emporio Femme She

399,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Perfumy Armani Emporio She to aromatyczny hołd składany na cześć współczesnej kobiecości, jej energii, charyzmy i zamiłowania do naturalnego piękna. Perfumy zaskakują doskonałym doborem niepowtarzalnych składników z kategorii nut orientalnych i waniliowych – mocnych, intensywnych i bardzo długo utrzymujących się na ciele. We wstępie zapach daje się poznać jako buzująca mieszanka soczystego ananasa, gruszki, limy i mandarynki, które wspaniale łączą się z esencją tuberozy i bergamoty. W sercu rozwija się harmonia nut korzenia irysa, jaśminu, heliotropu oraz konwalii. Całość doskonale scala magnetyczna baza w postaci aromatu drzewa sandałowego, fasolki tonki, piżma, wanilii, cedru oraz migdała.
 

Perfumy Emoporio Armani She

 
Perfumy Emporio She to aromatyczny bestseller z 1998 roku, który powstał jako efekt inspiracji życiem codziennym kobiet młodych, odważnych i kochających życie w podróży. Sophie Labbe, twórczyni perfum Armaniego, świetnie balansuje pomiędzy typowo kobiecymi potrzebami a światem męskiej charyzmy. Emporio She to zapach, który wnika w kobiece ciało i pozostaje na nim niczym druga skóra, której nie sposób się pozbyć. Kobieta, która pachnie perfumami Emporio jest naturalnie piękna, spontaniczna, charyzmatyczna i promienna. Uwielbia uwodzić męskie ciała, czarować i otaczać ich aurą wyjątkowości.
 
Perfumy Armani Emporio She to nowoczesny obraz kobiecości, której nie sposób nie pokochać. Jest doskonałym dopełnieniem tych stylizacji, po które kobieta sięga każdego dnia. Letnia, zwiewna sukienka, która zdobi Twoje ciało podczas wakacyjnego wyjazdu, czy też elegancki komplet noszony do pracy – każdego dnia, w każdej chwili towarzyszyć Ci będzie Twój ulubiony zapach. Uniwersalność perfum Armaniego sprawia, że świetnie będą prezentować się również wieczorową porą. Zapach ujęty został w innowacyjnym, smukłym flakoniku, który zachwyca efektownym, złotym wykończeniem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L178

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top