fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L455

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Armani Aqua di Gio Absolu

Perfumy Armani - Aqua di Gio Absolu

Armani - Aqua di Gio Absolu

419,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Aromatyczny balans pomiędzy klasyką a nowoczesnością, między tradycją a efektowną świeżością – w taki sposób odkrywamy niepowtarzalny, drzewno-aromatyczny powiew perfum Armani Acqua di Gio Absolu. Perfumy te stanowią swego rodzaju zaproszenie do świata nieokiełznanej męskości, pełnej kontrastów i niespodzianek. Prawdziwy charakter perfum wyczuwalny jest już w pierwszych akordach, zdominowanych owocową mieszanką jabłka, grejpfruta, cytryny, gruszki, a także bergamoty i nut morskich. W sercu przenosimy się na nieco spokojniejsze aromaty, subtelnie muskające ciało lekkością geranium, lawendy i rozmarynu. Całość otulona została ciepłem nut bazy, wspaniale dobranych spośród aromatów paczuli, labdanum, fasolki tonki oraz drzewa bursztynowego.
 

Acqua di Gio Absolu Instinct

 
Perfumy Acqua di Gio Absolu Instinct to alegoryczna opowieść o harmonii, życiu chwilą obecną i magii, która zauważalna jest w relacji człowieka i natury. Perfumy Armaniego delikatnie pchają nas ku temu, co przenosi nas na sam początek wszystkiego – mariaż wody i drewna, harmonię i spokój tchnący naturą. Perfumy Armani Acqua di Gio Absolu dostępne są w sprzedaży od 2018 roku jako wyjątkowe dzieło Alberto Morillasa, który jak nikt jest w stanie sięgnąć samej głębi męskiej osobowości. Jego inspiracją stał się wizerunek mężczyzny nowoczesnego, pełnego sprzeczności i kontrastów, które z jednej strony intrygują, z drugiej wręcz przerażają.
 
Perfumy Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu nie bez powodu wybierane są przez mężczyzn o naturze dżentelmena. To właśnie ten niepowtarzalny aromat dodaje im charyzmy i pewności siebie bez względu na to, co robią i gdzie są. Perfumy Armaniego stają się dla mężczyzny elementem nieodłącznym zarówno podczas długiego dnia w pracy, jak również wieczorową porą, gdy chcą prowokować i uwodzić kobiece ciała. Idealnym dopełnieniem całości jest stylowy flakonik, utrzymany w bursztynowej, ciepłej kolorystyce.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L455

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top