fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L155

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

Arden 5th Avenue

Perfumy Arden - 5th Avenue

Arden - 5th Avenue

344,40 zł
Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Poczuj, jak pachnie szalone życie w samym sercu Nowego Jorku i zafunduj swemu ciału kwiatową ucztę rozkoszy w postaci perfum Elizabeth Arden 5th Avenue. Już na wstępie docenisz zwiewność i orzeźwienie w postaci akcentów magnolii, kwiatu lipy, mandarynki, bzu, konwalii oraz bergamotki. Serce przeszyje dziewczęcą mieszanką nut gałki muszkatołowej, goździka, tuberozy, fiołka, brzoskwini, jaśminu, ylang-ylang oraz róży bułgarskiej. Kwintesencją kobiecości stanie się najbardziej zmysłowa część perfum Elizabeth Arden – połączenie akordów goździka, irysa, bursztynu, drzewa sandałowego, wanilii oraz piżma.
 

5th Avenue perfumy

 
Perfumy 5th Avenue to zapach projektu Ann Gottlieb, wypuszczony na rynek w 1996 roku jako eksplozja kwiatowej świeżości. Ich aromat inspirowany jest motywem nowojorskiej Piątej Alei – miejsca, gdzie w 1910 roku Elizabeth Arden otworzyła swój pierwszy salon z ubraniami. Zapach ten ma w pełni odzwierciedlić ducha Nowego Jorku – jego dynamikę, życie w biegu, a zarazem zamiłowanie do luksusu i elegancji. Perfumy Elizabeth Arden 5th Avenue są zatem skierowane do każdej nowoczesnej kobiety, która czuje się w pełni wyzwolona i gotowa do tego, by zmierzyć się z tym, co czeka na nią już za moment. Kobieta ta kocha życie w wielkim mieście, jego szybkie tempo i nieograniczone możliwości, by każdego dnia odkrywać swą kobiecość wciąż na nowo.
 
Perfumy 5h Avenue dla kobiet świetnie podkreśla ich uniwersalny charakter, będący symbolem pełnego wyzwolenia i odwagi do tego, iść wciąż przed siebie z wysoko uniesioną głową. Perfumy Elizabeth Arden rewelacyjnie sprawdzają się jako zwieńczenie niemal każdej kobiecej stylizacji – tej nieformalnej i niezobowiązującej, noszonej w codziennych, zwykłych czynnościach, jak również tej luksusowe i typowo wieczorowej. Perfumy dopełnia stylowy, smukły flakonik z bursztynowym płynem, kojarzącym się z lekkością, a zarazem przyjemnym ciepłem, które głęboko przenika nasze ciała.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L155

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top