fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L209

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

Adidas – Active Bodies

Perfumy Adidas – Active Bodies

Adidas – Active Bodies

199,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Poznaj wyjątkową, zapachową przepustkę do krainy świeżości – męskie perfumy Adidas Active Bodies, które urzekną Cię energetyzującą świeżością nut aromatyczno-fougere. Dzięki nim każdy mężczyzna przeobraża się w jeszcze lepszą wersję samego siebie, a zwykła, szara codzienność staje się jeszcze bardziej intrygująca. Już w pierwszych nutach głowy męskie ciało staje się podatne na aromat czarnej porzeczki, lawendy, aldehydów, kminku oraz cytryny. Serce delikatnie stopuje buzującą w żyłach euforię i czaruje esencją drzewa sandałowego, frezji, cedru, róży oraz igieł sosnowych. Uwodzicielska baza dopełnia męską naturę mieszanką piżma, fasolki tonki, bursztynu, labdanum, mchu dębowego i styraksu.
 

Perfumy Adidas Active Bodies

 
Kultowe perfumy Adidas Active Bodies dostępne są w sprzedaży od 1990 roku, dzięki czemu już od ponad 30 lat zachęcają do tego, by czerpać energię z życia. Zapach doskonale współgra z naturą i duszą mężczyzny, który imponuje nieposkromioną energią i zamiłowaniem do aktywności fizycznych w każdym wydaniu. Mężczyzna marki Adidas kocha życie i z niecierpliwością czeka na nowe wyzwania i doświadczenia, które przynosi mu życia. Jego ulubiony zapach towarzyszy mu każdego dnia, bez względu na to, co robi i gdzie się znajduje. Perfumy Active Bodies polecane są jako dodatek do codziennych stylizacji – do pracy, na zajęcia na uczelni, na zakupy do sklepu, jak również na wieczorny spacer z ukochaną lub wyjście ze znajomymi do klubu.
 
Perfumy Adidas Active Bodies to nie tylko świeżość i energetyzująca lekkość. To także przyjemne, zmysłowe wyrafinowanie i elegancja, która jest głęboko zakorzeniona w duszy każdego nowoczesnego mężczyzny. Zapach marki Adidas jest jednym z tych, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród kobiet, oczarowanych męską charyzmą i pewnością siebie. Active Bodies określane są jako „czarny Adidas” – perfumy, których głębia i seksapil uwodzą, a subtelność i orzeźwienie zachęcają do tego, by poznać je bliżej. Perfumy ujęte zostały w atrakcyjnym flakoniku z czarną zakrętką i żółtym płynem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L209

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top