Przeglądana kategoria:

Carolina Herrera / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

Perfumy L'amour Nr L255
Carolina Herrera - 212 men

Świeży, drzewny zapach, którego nutami głowy są mandarynka, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są kardamon, kwiaty i pieprz; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, piżmo i ambra. PER369
17,99 zł PLN

17,99 zł - 33ml

Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Carolina Herrera perfumy męskie

 
Carolina Herrera – to nazwisko znane jest każdej miłośniczce luksusowych kosmetyków i oryginalnych, kolorowych projektów odzieżowych. Ta wenezuelska projektantka mody szturmem podbiła nie tylko świat mody, ale także branżę kosmetyczną i perfumeryjną, gdzie prężnie działa od 1988 roku. Carolina Herrera szczególny nacisk kładzie na projekty dedykowane kobietom, jednak nie zapomina również o mężczyznach i ich potrzebach, pasjach, pragnieniach.
 

Perfumy męskie Carolina Herrera – stań się zagadką, którą ona będzie odkrywać każdego dnia

 
Carolina Herrera perfumy męskie to całkowite zaprzeczenie kompozycji dla kobiet, które odurzają świeżością, subtelności i zmysłowością. Męskie esencje inspirowane są jego siłą i stanowczością, pewnością siebie i odwagą do tego, by przekraczał własne granice. Wśród nich z pewnością wyczuć można pikanterię nut przyprawowych, które wspaniale łączą się z orientalnym ciepłem i aromatyczną głębią. Każdy z zapachów projektowany jest w taki sposób, by można było po niego sięgnąć zarówno w codziennych sytuacjach, jak również wieczorową porą.
 
Wśród najbardziej rozchwytywanych perfum męskich Carolina Herrera znaleźć można te z kultowej kolekcji CH 212, inspirowanej motywem Manhattanu – perfumy Carolina Herrera 212 Men, jak również Carolina Herrera 212 VIP for Men. Na Twoją uwagę zasługuje także kompozycja CH Bad Boy – męski odpowiednik kultowego Carolina Herrera Good Girl dla kobiet. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zapach pachnący nowojorskim Manhattanem, czy też odsłonisz swoją duszę niegrzecznego chłopca – Twoje ciało poczuje się rozpieszczone jak nigdy dotąd!
back to top