Przeglądana kategoria:

Jean Paul Gaultier / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Perfumy L'amour Nr L664
Jean Paul Gaultier - Scandal

Zapach, którego nutami głowy są czerwona pomarańcza i mandarynka, natomiast nutami serca – miód, gardenia, jaśmin, kwiat pomarańczy oraz brzoskwinia. Bazę kompozycji tworzy nuta paczuli, wosku pszczelego, karmelu oraz lukrecji. PER466
17,99 zł PLN

17,99 zł - 33ml

Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Jean Paul Gaultier perfumy damskie

 
Jean Paul Gaultier to francuski projektant mody, uważany za jednego z najbardziej prowokujących i ekstrawaganckich pionierów mody. Jego w pełni wyzwolony, oryginalny styl stał się znakiem rozpoznawczym marki, przynoszącym jej popularność na całym świecie. Od 1993 roku na rynku dostępne są perfumy Jean Paul Gaultier, które – podobnie jak projekty odzieżowe – zaskakują innowacyjnym, odważnym stylem, łączącym aromaty i motywy designerskie we flakonikach .
 

Jean Paul Gaultier – perfumy damskie pełne ekstrawagancji

 
Pierwszą propozycją zapachową francuskiego projektanta mody stały się perfumy damskie Jean Paul Classique, które doczekały się wielu ciekawych kontynuacji zapachowych. Pierwowzór perfum przepełniony został esencją kwiatowo-orientalną, wspaniale ujętą w designerskim flakoniku w kstałcie gorsetu. Z biegiem czasu działalność Jeana Paula Gaultiera w branży perfumeryjnej zaczęła się coraz bardziej rozwijać, przynosząc nam jeszcze bardziej kontrowersyjne połączenia zapachowe i innowacyjne buteleczki inspirowane motywami typowo kobiecymi i męskimi.
 
Perfumy damskie Jean Paul Gaultier to wyjątkowe zapachy, które pozwolą Ci bawić się modą, czarować i uwodzić mężczyzn. Dzięki nim w ciągu zaledwie kilku chwil staniesz się prawdziwą gwiazdą w centrum męskiego zainteresowania. Kobieta wybierająca perfumy Jean Paul Gaultier uwielbia prowokować i kokietować, dzięki czemu jej ulubione zapachy towarzyszyć jej będą przede wszystkim wieczorową porą, pozwalając na podkreślenie prawdziwej magii i tajemniczej natury kusicielki.
back to top